Forum dyskusyjne serwisu Horror Online Strona Główna Forum dyskusyjne serwisu Horror Online
Forum strony Horror Online - kompendium wiedzy o horrorze.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Aliensgroup

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
FILMS TO KEEP YOU AWAKE: THE BABY'S ROOM - A. de la Iglesia
Autor Wiadomość
SmołA 
V.I.P.

Wysłany: Nie 17 Cze, 2007   FILMS TO KEEP YOU AWAKE: THE BABY'S ROOM - A. de la Iglesia

http://www.horror.com.pl/filmy/recka.php?id=1334
FILMS TO KEEP YOU AWAKE: THE BABY'S ROOM

zapraszam do dyskusji

martinesek1 
W stanie rozkładu

Wysłany: Nie 27 Sty, 2008   

Film krótki, bardzo zwięzły i na temat. Parę jump scenek, świetni aktorzy, niezła muzyka. Tylko szkoda, że był mało zaskakujący. Trochę zawiodłem się na stronie fabularnej, bo obraz "miał kopa", czasem wciągał, ale nic nowego nie oferował.

Żona bohatera miała jakieś zdwojone reakcje, zawsze przesadzała ;-) . Już bez samej historii bohater by dostał paranoi :mrgreen: .

6+/10

- Up yours, granny!
- YOOU COULDN'T HANDLE IT!

MauZ 
Żywy trup

Wysłany: Pią 20 Lut, 2009   

obejrzałem "The Baby's Room" i jestem troche zawiedziony. spodziewałem się czegoś straszniejszego jak na ghost story. obrazy w telewizorku mogły by być trochę ciekawsze i mocniejsze, bo te, które zaserwował reżyser kompletnie mnie nie ruszyły. fajny humor zaserwowany w stosownym tonie i bez utraty klimatu filmu. moim zdaniem cała historia troche przekombinowana, a reżyser sam się chyba w pewnym momencie pogubił w przedstawianiu rzeczywistości z obrazami z tego "drugiego" świata.
był to pierwszy film z serii, który zaliczyłem i mnie nie powaliło. patrząc na całość serii stoi raczej na środku.

Wendy 
Moderator

Wysłany: Pią 20 Lut, 2009   

Ja jak na razie widziałam tylko ten film z serii.
Początek był niezły, napięcie, jump scenki i ogólnie niezły klimat..
który pod koniec się zepsuł i już nie było strasznie a raczej groteskowo a finał to już mi przypomina przewrotne zakończenia z Tales from the Crypt i bardzo niedobrze bo mogło być stasznie a zrobiło się niesmacznie dziwnie.
6/10 za niezłą 1wszą połowę filmu

Palimpsest 
Żywy trup

Wysłany: Pią 11 Wrz, 2015   

Znowu słabizna, mająca materiał na chociaż film przeciętny... no ale wyszło to wszystko z łatwym do przewidzenia skutkiem. Cała fabuła banalna, klasyczna wręcz do bólu. Byłby to nawet plus gdyby szła za tym atmosfera. Tymczasem całość sprawia wrażenie być wszystkim tylko nie horrorem... Są tu nawet komediowe wstawki... Do tego fabuła, choć klasyczna, została pięknie spie***lona na koniec i zakończenie bije po oczach brakiem pomysłu, logiki i ogólnie swoją miernotą. O klimacie horroru nie ma co pisać, tak samo jak o jakimkolwiek napięciu czy chęci poznania tajemnicy kryjącej się za dziwnymi wydarzeniami. Wszystko jest przedstawione jakoś tak niepoważnie i serio bardziej to jako komedię można odbierać niż cokolwiek mającego wspólnego z grozą... Bieda zatem konkretna.

2/10 i to tylko za to że jakoś bez zgrzytów, da się obejrzeć nie ziewając zbytnio...

PS. Włąśnie przypomniałem sobie początek filmu i pojęcia nie mam co przedstawiał i po co? Ta ześwirowana babka to pewnie ta mała dziewczynka z poczatku... no i? Co się niby z tym chłopcem stało? WTF? Kolejny minus za wrzucanie niewykorzystanych później wątków... Dobra... nie kopmy już leżącego...

Sponsor

Dołaczył: Dawno, Dawno Temu ...
Skad: Amityville

Odpowiedz do tematu