Forum dyskusyjne serwisu Horror Online Strona Główna Forum dyskusyjne serwisu Horror Online
Forum strony Horror Online - kompendium wiedzy o horrorze.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Aliensgroup

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Urodziny Horror Online
Autor Wiadomość
Makedonec 
Współpracownik HO

Wysłany: Pią 24 Sie, 2007   

Życzę HO dalszego rozwoju, Redaktorom weny twórczej przy pisaniu oraz wielu nowych pomysłów na ukatrakcyjnienie i tak już atrakcyjnego serwisu :)

Z okazji tego dziesięciolecia chciałbym nie tylko złożyć życzenia, ale i podziękować - że mogę tu być, dyskutować z innymi miłośnikami horroru i uczyć się od bardziej doświadczonych.

Po macedońsku, NAPRED HO !!!

BloodyAxe 
W agonii

Wysłany: Nie 26 Sie, 2007   

oby do tej 10 można było dołożyć kiedyś na koniec zero ;)

Fred K. 
W agonii

Ostrzeżeń:
 3/2/3
Wysłany: Pią 31 Sie, 2007   

łoj nawet nie wiedziałem żeście takie dziadki już - dziś to obale piwkiem

Cabal999 
Żywy trup

Wysłany: Pią 28 Wrz, 2007   

Pijam ostatnio często, zapewne zatem i w dniu rocznicy HO co nieco łyknąłem . A mówiąc poważnie, wiele godzin spędziłem będąc uczestnikiem tego forum – szczególnie w 2005 roku :) Parokrotnie także w pewnym stopniu współdziałałem przy tworzeniu strony, gościnnie podsyłając materiały. Cały czas jestem – podobnie jak i inni odwiedzający stronkę i niniejsze forum – świadkiem rozwoju i przekształceń jakiej są poddawane. Ten serwis niezwykle rozwinął się w porównaniu z początkowym stanem, dystansując konkurencję o kilka długości. Chociaż nie zawsze tak było: pamiętam, że to właśnie stronka Piotrka (którą współtworzyłem) jako pierwsza osiągnęła magiczną liczbę 500 recenzji filmowych (w Halloween 2005 roku). Niebawem jednak przestaliśmy ją aktualizować, skupiając się na osobie Clive’a Barkera, a i cała masa innych tzw. konkurencyjnych serwisów odeszła w zapomnienie… Również i w redakcji HO nieustannie mają miejsca zmiany, przetasowania, tarcia – w końcu to potężne skupisko osób o różnych charakterach i punktach widzenia, toteż czego innego można się spodziewać? Generalnie, życzę HO dalszych sukcesów i kolejnej udanej (tym razem już pełnej) dekady .

Sponsor

Dołaczył: Dawno, Dawno Temu ...
Skad: Amityville

Odpowiedz do tematu