Forum dyskusyjne serwisu Horror Online Strona Główna Forum dyskusyjne serwisu Horror Online
Forum strony Horror Online - kompendium wiedzy o horrorze.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Aliensgroup

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Festiwal Horroru w Multikinie
Autor Wiadomość
grim reaper 
Świeże mięso

Wysłany: Pon 29 Paź, 2007   

Może uaktualnij skrypty w przeglądarce, też tak mi się zdarzyło.

A żeby nie robić off top'u, fest był w cyc, oby wiecej takich, nie mogę się doczekać następnego. Zabawa przednia, tego własnie brakowało do tej pory (festiwalu). Spora różnorodność w obrębie gatunku plus kilka "bonusów", których obejżenie (w kinie) poza festiwalem byłoby z pewnością nie możliwe lub odległe w czasie o kilka lat.
Pozdrawiam wszystkich uczestników związanych z HO i do zobaczenia za rok. :kosa:

Ślepy 
Zainfekowany

Emilio napisał/a:
Aa byłem w 51, w Poznaniu

Czyżby? A to bardzo dziwne, że cię tam 'nikt' nie widział.

Emilio napisał/a:
Też chodziłem wkoszulce HO i pogadałem sobie o horrorach z kilkoma osobami, które pierwszy raz na oczy widziałem

Bardzo interesujące bo oprócz jednego koleżki w koszulce HO nie było nikogo. Dokładnie wypatrywaliśmy a nawet wodzirej pytał, czy może jest ktoś z Horror Online i żaden dumny redaktor się nie pokazał.
Jedyna osoba, która pokazała się w koszulce HO to niejaki Dead Fruit, który też przyznał, że nie widział nikogo innego w koszulce HO.
Widać bardzo dobrze się ukrywasz Emilio ;-) bo długo i codziennie wypatrywaliśmy postaci z onego forum tudzież strony i nic...

Emilio 
Redaktor

Ślepy napisał/a:
Czyżby? A to bardzo dziwne, że cię tam 'nikt' nie widział.

Byłem tylko w piatek a na miejscu zasiadłem ze znajomymi o 19:20 i nic takiego nie pamietam(pytania pana wodzireja :P ). Były dwie sale, może tam?
Ślepy napisał/a:
bo długo i codziennie wypatrywaliśmy postaci z onego forum tudzież strony i nic...

No własnie, ja byłem tylko jeden raz ;-) Gdybym słyszał, że wodzirej pyta o kogoś z HO to raczej bym sie zglosił :) A w piątek ,laziłem w koszulce HO po multikinie i rozmawiałem z róznymi ludzmi, jeśli byleś to dziwne, ze mnie nie widziałeś, bo przecie az tak wielkich tłumów nie było ;-)

Ślepy 
Zainfekowany

Wysłany: Wto 30 Paź, 2007   

Emilio napisał/a:
Byłem tylko w piatek a na miejscu zasiadłem ze znajomymi o 19:20 i nic takiego nie pamietam(pytania pana wodzireja ). Były dwie sale, może tam?

No właśnie, były dwie sale, ale postac w kostiumie Kruegera była, tylko na jednej z nich -na naszej. A to, że raz to żaden problem, codziennie wypatrywaliśmy kogoś z innych serwisów grozy a już w szczególności czarnych koszulek HO i poza wspomnianym Dead Fruit - nikogo.

Emilio napisał/a:
, jeśli byleś to dziwne, ze mnie nie widziałeś, bo przecie az tak wielkich tłumów nie było

No właśnie jakbyś nie zauważył, to zarzucam ci, że tam nie byłeś(a już napewno nie w koszulce ho) :mrgreen: ;-) bo na korytarzu byliśmy podczas przerw cały czas i nikogo w koszulce HO poza wspomnianym Dead Fruit (z którym zresztą jedenz nas zamienił kilka słów) nie było.

Emilio napisał/a:
Gdybym słyszał, że wodzirej pyta o kogoś z HO to raczej bym sie zglosił

No, ale się nie zgłosiłeś :neutral:

Deicide Satanus 
V.I.P.

nie wierze że ekipie z Danse tak bardzo brakowało ludzi z HO :lol:
za to Wy byliście podobno głośni i widoczni aż za bardzo :]

Ślepy 
Zainfekowany

Deicide Satanus napisał/a:
nie wierze że ekipie z Danse tak bardzo brakowało ludzi z HO

a o to to byś musiał się zapytać ekipę z Danse Macabre
Deicide Satanus napisał/a:
za to Wy byliście podobno głośni i widoczni aż za bardzo :]

ze względu na mój słaby wzrok niczego podobnego nie zauważyłem :lol:

Emilio 
Redaktor

Ale sie nie zgłosiłeś
Bo nie słyszałem takiego pytania, jak wbiłem na sale to fredek pytał jaką laske o jej ulubiony horror, a ona powiedziała "Smakosz" :devil:
Byłem w piątek z kilkoma kumplami, a kto mnie widział a kto nie, mało mnie
obchodzi - słabo szukaliście :lol: Dead Fruita ani nikogo z was nie spotkaliśmy, szkoda. Został mi jeszcze bilet, "Rząd E, Miejsce 6" ;-)

carmilla 
V.I.P.

a tu linki do galerii zdjęć z Wrocławia

http://www.e-lama.pl/galeria.php5?id=268
http://www.e-lama.pl/galeria.php5?id=269

Wendy 
Moderator

Wysłany: Sro 31 Paź, 2007   

To ja może kilka słów jak festiwal wyglądał w Multikinie w Zabrzu...
Jeśli chodzi o organizację to była średnia, przerwy między filmami irytująco nierówne, od okularków do oglądania 'Night of the Living Dead 3D' gałki bolały (szczególnie ta za czerwonym szkiełkiem), a totalnie mnie rozwaliło jak puścili 'Rise' z lektorem:/

Co do filmów to ogólnie sie rozczarowałam... nie mogę nic powiedzieć o sobocie (Devil's Chair, Cold Prey, Host) bo w ten dzień nie byłam, ale dobór filmów mnie zadziwił bo w sumie prawie żaden nie był straszny i mało było pozycji dla koneserów. Niektóre, takie jak Deed Woman lub Hatchet były wręcz komediami. Najbardziej podobały mi się Imprint, The Eye i Halloween. Brakowało mi klasyków i filmów prawdziwej grozy i suspensu. Może w przyszłym roku będzie lepiej... ;-)

Skaras 
Zombie pożeracz mięsa

Wysłany: Sro 31 Paź, 2007   

Akurat filmy, które były u Ciebie puszczane w sobote były chyba najciekawszymi na festiwalu, więc masz czego żałować. A błędem byłoby puszczanie klasyków, bo klasyki mają to do siebie, że wszyscy je już widzieli i nikt by nie przyszedł na festiwal.

Maciek 
W agonii

Wysłany: Sro 14 Lis, 2007   

A ja szukam osoby chętnej napisać jakąś relację z festiwalu. Jak ktoś jest zainteresowany to niech mi wyśle PW to wytłumacze co i jak.

Sponsor

Dołaczył: Dawno, Dawno Temu ...
Skad: Amityville

Odpowiedz do tematu