Forum dyskusyjne serwisu Horror Online Strona Główna Forum dyskusyjne serwisu Horror Online
Forum strony Horror Online - kompendium wiedzy o horrorze.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Aliensgroup

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
oceny filmów - propozycja
Autor Wiadomość
mudgett 
Świeże mięso

Wysłany: Pią 19 Mar, 2010   oceny filmów - propozycja

Na początek chciałbym się przywitać, bo to mój pierwszy post. Czy jest możliwe aby na stronie HO wprowadzić ocenę filmów, ale w taki sposób, jak np na filmweb? Tj, żeby każdy miał wzgląd do swoich ocen i miał swoją własną listę obejrzanych filmów z tego gatunku? Próbowałem znaleźć taką stronę w sieci, ale niestety na nic nie trafiłem. Czy jest to możliwe? Czy ewentualnie ktoś jeszcze byłby za takim pomysłem? A może znacie stronkę, niekoniecznie polską, ale w tym gatunku i z taką możliwością oceniania filmów?

Vizzygoth 
Żywy trup

Wysłany: Pią 19 Mar, 2010   Re: oceny filmów - propozycja

mudgett napisał/a:
Na początek chciałbym się przywitać, bo to mój pierwszy post. Czy jest możliwe aby na stronie HO wprowadzić ocenę filmów, ale w taki sposób, jak np na filmweb? Tj, żeby każdy miał wzgląd do swoich ocen i miał swoją własną listę obejrzanych filmów z tego gatunku? Próbowałem znaleźć taką stronę w sieci, ale niestety na nic nie trafiłem. Czy jest to możliwe? Czy ewentualnie ktoś jeszcze byłby za takim pomysłem? A może znacie stronkę, niekoniecznie polską, ale w tym gatunku i z taką możliwością oceniania filmów?

To dobra funkcja, lecz moim zdaniem zbędna.

Francuzi zsiadają z koni, padają twarzą na ziemię, aż arcybiskup w imię Boga pobłogosławi im. Za pokutę nakazuje im tęgo walić.

Skaras 
Zombie pożeracz mięsa

Wysłany: Pią 19 Mar, 2010   Re: oceny filmów - propozycja

mudgett napisał/a:

Nikt Ci tu tego nie zrobi - za dużo roboty ;-)

Polecam imdb.com

mudgett 
Świeże mięso

Wysłany: Pią 19 Mar, 2010   

Szkoda, że tak mówicie, nie mniej jednak uważam, że opcja jest ciekawa. A czy ktoś z Was natrafił kiedyś na coś takiego w sieci?

Witcher 
W stanie rozkładu

Tak, na filmwebie :mrgreen:

mudgett 
Świeże mięso

No tak, filmweb, imdb, filmaster, filmus, rateyourmusic - dużo tego. Ale ja akurat muszę sprawiać sobie problemy i szukać strony z samymi horrorami.. Zbyt bardzo wymagający jestem? Hehe

Vizzygoth 
Żywy trup

Wysłany: Sob 20 Mar, 2010   

Na Filmwebie zaznacz sobie w gatunkach horror i Twoim oczom ukażą się wszystkie ocenione przez Ciebie filmy z tej właśnie rodziny. I czy nie można sobie ułatwiać życia?

Francuzi zsiadają z koni, padają twarzą na ziemię, aż arcybiskup w imię Boga pobłogosławi im. Za pokutę nakazuje im tęgo walić.

mudgett 
Świeże mięso

Mam konto na filmwebie już długi czas i wiem jak to działa. Cóż, często wymyślam rzeczy których nie ma, a wtedy sam muszę je robić. Tak czy siak - dzięki za rady.

Vizzygoth 
Żywy trup

mudgett napisał/a:
Mam konto na filmwebie już długi czas i wiem jak to działa. Cóż, często wymyślam rzeczy których nie ma, a wtedy sam muszę je robić. Tak czy siak - dzięki za rady.

Tak, jesteś pod tym względem dość problematycznym człowiekiem, aczkolwiek idea stworzenia na własną rękę takiego serwisu, spotyka się z moim uznaniem, choć nie wierzę zbytnio, by chciało Ci się to robić. ;-)

mudgett 
Świeże mięso

Masz rację, nie chce mi się tego robić, dlatego myślałem, że może tu można by było coś takiego wprowadzić. Nie narzekam raczej na nadmiar wolnego czasu i wolę swoją energię poświęcić na ważne dla mnie rzeczy.

Vizzygoth 
Żywy trup

mudgett napisał/a:
Masz rację, nie chce mi się tego robić, dlatego myślałem, że może tu można by było coś takiego wprowadzić. Nie narzekam raczej na nadmiar wolnego czasu i wolę swoją energię poświęcić na ważne dla mnie rzeczy.

Czyli ta zaproponowana przez Ciebie rzecz jest nieważna(?). Więc chcesz żeby Cię ktoś wyręczył, realizując Twoje zachcianki - akcja jak na razie nie spotkała się z aprobatą, wstaw jakąś ankietę, zobaczymy.
Jak już pisałem pomysł nie jest zły, można by na przykład stworzyć system rekomendacji, kontent związany z danym filmem etc. ALE PO CO?; nie jest to potrzebne i to zdecydowanie za dużo roboty, taki przewrót nie przejdzie, zresztą gdyby każdy tak wchodził i wdrażano jego widzimisię... trzeba przede wszystkim poprzeć swoje widzimisię jakimiś racjonalnymi powodami i argumentami, do tego przydałby się trochę dłuższy staż na forum, by się trochę poznać z ewentualnym wizjonerem nowego HO.

mudgett 
Świeże mięso

Wysłany: Nie 21 Mar, 2010   

Tak, w pewnym sensie masz rację. Nie chodzi o moje widzimisię, ta strona jest naprawdę świetna i już wcześniej wielokrotnie tu zaglądałem. Skoro nie ma aprobaty to kończę już ten temat, po prostu.

Sponsor

Dołaczył: Dawno, Dawno Temu ...
Skad: Amityville

Odpowiedz do tematu