Forum dyskusyjne serwisu Horror Online Strona Główna Forum dyskusyjne serwisu Horror Online
Forum strony Horror Online - kompendium wiedzy o horrorze.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Seria THE BEASTMASTER

Najlepsza część serii:
The Bestmaster
100%
 100%  [ 2 ]
The Beastmaster 2: Through the Portal of Time
0%
 0%  [ 0 ]
The Beastmaster 3: The Eye of Braxus
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 2
Wszystkich Głosów: 2

Autor Wiadomość
kefas999 
Powstały z martwych

Wysłany: Wto 19 Mar, 2013   Seria THE BEASTMASTER

Za scenariusz i reżyserię do filmu Beastmaster odpowiada Don Coscarelli znany przede wszystkim z serii Phantasm. Film opowiada historię królewskiego syna Dara który podstępnie zostaje pozbawiony tronu przez wrednego arcykapłana. Jak głosiła przepowiednia Dar miał zabić w przyszłości kapłana. Dar jako niemowlę zostaje uprowadzony przez wiedźmę, służkę arcykapłana. Czarownica miała za zadanie zabicie niemowlęcia. Przez przypadek jej się to nie udaje a Dar trafia do przybranej rodziny gdzie uczy się władać bronią i mocami jakimi nabył jeszcze jako niemowlę. Moce jakimi włada to oczywiście możliwość rozmowy ze zwierzętami i widzenie ich oczami. Po zagładzie rodzinnej wioski Dara, przez okrutnych pomagierów czarownika-kapłana, Dar postanawia się zemścić.

Najważniejszym plusem filmu są ładne plenery w których był kręcony. Sama historia także jest ciekawa i dość klimatyczna. Przyczepić można się do aktorstwa które nie jest najlepsze oraz do scen walk które wyglądają dość ułomnie. Momentami scenariusz także nie zachwyca.
Ogólnie dość fajne kino z gatunku sword and sorcery.

Critters 
Zombie pożeracz mięsa

Wysłany: Czw 21 Mar, 2013   

Dla mnie jedynka jest pozycją w dużym stopniu kultową. Kiedyś na vhs oglądałem jeszcze dwójkę, ale nic już z niej nie pamiętam, oprócz tego, że była kosmicznie głupia. Trójkę sobie darowałem.

Aktorstwu w jedynce nie mam nic do zarzucenia, może poza głównym bohaterem, który średnio mi podszedł i cała ta jego batalia niezbyt mnie ruszyła.

Najlepszym filmem Coscarellego pozostanie dla mnie po wsze czasy 'Survival Quest'

Sponsor

Dołaczył: Dawno, Dawno Temu ...
Skad: Amityville

Odpowiedz do tematu