Forum dyskusyjne serwisu Horror Online Strona Główna Forum dyskusyjne serwisu Horror Online
Forum strony Horror Online - kompendium wiedzy o horrorze.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Aliensgroup

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Książki popularnonaukowe.
Autor Wiadomość
Chal-Chenet 
V.I.P.

Wysłany: Sro 28 Lip, 2010   

Skaras napisał/a:
Jest chyba temat o religii

http://horror.widmo.biz/v...r=asc&start=360

Także jak co, zapraszam. ;)

siemasz 
Powstały z martwych

tej Tristan ja mam jeden argument i to wystarcza - NIE CZYTAŁEŚ WIĘC NIE DYSKUTUJ. Widzę że nie rozumiesz tego, więc nie ma sensu dalej dyskutować bo zaraz zaczniesz mi ubliżać - już zacząłeś się buzować jak stare wino... różnica między nami jest taka, że ja wiem co piszę a Ty piszesz to co wiesz. Na tym poprzestańmy te utarczki może bo znowu zostaniesz skreślony z listy użytkowników.

Asdark 
Zombie pożeracz mięsa

Skaras napisał/a:
Jest chyba temat o religii, w którym Asdark bronił katoli

Ja to zapamiętałem bardziej jako temat w którym musiałem prostować zdurniały poziom wiedzy historycznej Czarnej... ale skoro tak to widzisz ;)

Tristan Tzara 
Powstały z martwych

siemasz napisał/a:
tej Tristan ja mam jeden argument i to wystarcza - NIE CZYTAŁEŚ WIĘC NIE DYSKUTUJ. Widzę że nie rozumiesz tego, więc nie ma sensu dalej dyskutować bo zaraz zaczniesz mi ubliżać - już zacząłeś się buzować jak stare wino... różnica między nami jest taka, że ja wiem co piszę a Ty piszesz to co wiesz. Na tym poprzestańmy te utarczki może bo znowu zostaniesz skreślony z listy użytkowników.

zrozum ze ja nigdzie nia mialem zamiaru ciebie jechac i pisac o tobie(w przeciwienstwie do ciebie, bo tyko odnosiles sie do mojej osoby, nie do tresci samej ksiazki) tylko o tej ksiazeczce. to tez mialem na mysli piszac ze ciebie zniszcze, argumentami przeciwko hipotezom z tej ksiazki. akurat wiem o co w niej chodzi, temat znam choc moze nie doglebnie, ale tez nie musze. wiem ile tam rzeczy nie bazujacych na niczym oprocz fantazyjnych pomyslow tworcow(w koncu za te hipotezy odpowiadaja nie ksztalceni kierunkowo naukowcy, ale najczesciej pisarze, dziennikarze itp ludzie majacy malo wspolnego z naukami przyrodniczymi. chodzi o kase, takie rzeczy dobrze sie sprzedaja). na tym skonczymy :) buziak :*

Come, come and change this land!

Magnis 
Żywy trup

Tristan Tzara napisał/a:
dux napisał/a:
To On stworzył mężczyznę, a Tą drugą - jak również wiadomo - z jego żebra. I co wy na to?

w biblii sa 2 wersje, ta i ze ulepil z gliny! ktora prawdziwa? czy chrzescijanie sie nie motaja przy tym? moze obie sa wlasciwe jednoczesnie tak jak bog w 3 osobach ale bedacy jedna? wariaty z nich, wariaty! :)

Magnis napisał/a:
Książkę co wymienił siemasz posiadam sam, ale jej jeszcze nie czytałem.

ale jak przeczytasz to mam nadzieje ze dasz opinie do bardziej odpowiedniego dzialu? np. tutaj
http://horror.widmo.biz/viewtopic.php?t=10231 albo tutaj http://horror.widmo.biz/v...t=8083&start=45 ;)

A może założe nowy temat o tym. :mrgreen:

siemasz 
Powstały z martwych

Wysłany: Czw 29 Lip, 2010   

Tristan, widzę że Ty ciągle swoje. Pamiętam jak wyszedł Rocky 6 i jeden małolat (dość inteligentny jak na małolata) pod blokiem zapytał mnie - "po co to oglądać skoro wiadomo kto wygra".
Wracając do tematu, ja Ciebie nie pojechałem, wyraziłem tylko swoje zdanie na temat postawy jaką prezentujesz od pierwszego (no, może od drugiego) postu w tym temacie. Nie ma sensu dalej ciągnąć tej polemiki bo i tak konsensusu nie osiągniemy, nieprawdaż?

kefas999 
Powstały z martwych

Wysłany: Wto 22 Mar, 2011   

Przeglądając marcowego "Focusa - Historia" , trafiłem na zamieszczony tam fragment książki : "Wyspa Kanibali". Książka traktuje o tym jak na rozkaz Stalina na jednej z wysp na rzece Ob na Syberii w 1933 roku uwięzionych zostało 6 tysięcy osób (głównie kryminalistów), bez jedzenia, opieki medycznej i nadzoru. Wyspa nosi nazwę Nazino, ale okoliczni mieszkańcy mówią o niej Wyspa Kanibali.
Chyba wiem co niedługo będę czytał :)

Sponsor

Dołaczył: Dawno, Dawno Temu ...
Skad: Amityville

Odpowiedz do tematu