Forum dyskusyjne serwisu Horror Online Strona Główna Forum dyskusyjne serwisu Horror Online
Forum strony Horror Online - kompendium wiedzy o horrorze.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
GAME OF THRONES
Autor Wiadomość
Golem 
Moderator

Wysłany: Sob 06 Lip, 2013   GAME OF THRONES

Pewno czesc z Was oglada ten serial. Pytam wiec, co o nim sadzicie?

Palimpsest 
Żywy trup

Wysłany: Nie 07 Lip, 2013   

Jak dla mnie rewelacja! Klimat miażdży, konwencja low fantasy bardzo na plus. Intryga wciąga i ciężko się od niej uwolnić jak już to zrobi! Aktorzy dobrani całkiem dobrze i ciężko się przyczepić zarówno do nich samych jak i do ich gry aktorskiej. Efekty specjalne zrobione jak należy! Słowem dużo krwi, seksu i polityki czyli to co tygrysy lubią najbardziej ;-) Szkoda że każdy sezon ma tylko 10 odcinków!

Właśnie czytam pierwszy tom "Pieśni lodu i ognia" i coś czuję że za kilka dni kupię kolejny tom! Polecam bo saga zacna!

Golem 
Moderator

Zgadzam sie z tym co napisales. Dla mnie na ogromny plus wlasnie jest dobor aktorow, nie wyobrazam sobie innych. Dalej, wlasnie intrygi sa najwiekszym plusem. Co tez mi sie podoba kazdy z bohaterow, czy to pierwszego planu, czy nawet poboczni, jak Hodor w wiekszosci wzbudzaja sympatie bez wzgledu na to czy sa dobrzy czy nie. Nie ma tez zadnej przewidywalnosci (kto ogladal pewno bedzie wiedzial o co cho...). Ogladajac ostatnio dosc sporo seriali Gra o tron jest na czele. Co to przemocy i seksu - jest, ale to akurat nie jest najwazniejsze.

Tez chyba sie wezme za ksiazke za jakis czas, bo zazwyczaj wersje pisane sa lepsze, a serial jest bliski doskonalosci, wiec oczekiwania mam ogromne.

JarekT 
Świeże mięso

Serialu niestety nie oglądałem, ale czytałem 2 tomy tej sagi.
Ulubione postaci (po lekturze) to bez wątpienia Ogar, czyli Sandor Clagane oraz najemnik Bron. Dość irytująca jest Sansa, nie wspominając o Jeffreyu. W ogóle ich wątek jest nudny. Ciekawsze, jak rozwinie się relacja Sansa>Ogar. No i trzymam kciuki za Robba Starka, Młodego Wilka, też dość ciekawa i dająca się polubić postać.
Co do Jona Snow to nie mam zdania na ten moment. Trochę nijaki jest.

Pozdrawiam!

Sponsor

Dołaczył: Dawno, Dawno Temu ...
Skad: Amityville

Odpowiedz do tematu