Forum dyskusyjne serwisu Horror Online Strona G│ˇwna Forum dyskusyjne serwisu Horror Online
Forum strony Horror Online - kompendium wiedzy o horrorze.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U┐ytkownicyU┐ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Aliensgroup

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Nastŕpny temat
co mi sie nie podoba na HO - konkrety, hehe
Autor WiadomoŠ
draq
Žwie┐e miŕso

Do│▒czy│: 31 Pa╝ 2004
Wys│any: Nie 31 Pa╝, 2004   co mi sie nie podoba na HO - konkrety, hehe

Witam pa┼�stwa po d┼�ugiej nieobecno┼�ci, niew─�tpie, ┼╝e wiele os├│b si─� za mn─� bardzo st─�skni┼�o. Zwykle omija┼�em ten serwis szerokim ┼�ukiem, jednak, zawsze po obejrzeniu filmu jestem ciekaw co wy o nim napisali┼�cie, i jak go zrozumieli┼�cie, hehe, i zawsze jak to czytam to na pocz─�tku mnie to ┼�mieszy, ale potem niesamowicie wkurwia, bo my┼�l─� o ludziach, kt├│rzy filmu nie widzieli, a czytaj─�c wasze recenzje wyrabiaj─� sobie o nim zdanie, kt├│re nijak nie odzwierciedla klimatu filmu. Spoko admini ! Nie b─�d─� go┼�os┼�owny i raptem podsun─� wam kilka przyk┼�ad├│w b┼�─�d├│w kt├│re pope┼�niacie.
Zanim to jednak zrobi─�, chcia┼�bym jeszcze doda─� swoje 3 grosze, co s─�dz─� o temacie « cenzura na forum OH » . Chcia┼�em doda─� to w tamtym temacie, ale wielce szanowny pan administrator wykaza┼� si─� pomys┼�owo┼�ci─� i go zamkn─�┼�, co by nie narobi┼� on zbyt du┼╝o szumu, a co za tym idzie, nie zniszczy┼� opinii tego arcyfajnego serwisu.
To, co napisa┼�a pani Eve i z tego jak jej odpowiedzieli┼�cie... powiem wam szczerze, ┼╝e nienajlepiej o was ┼�wiadczy. Powiem wam, jak ja to widz─�. Eve zauwa┼╝y┼�a tutaj co┼� takiego jak propagand─�, czyli HO jest nieskazitelnym serwisem a to dlatego, ┼╝e... ka┼╝dy negatywny komentarz jest usuwany, hehehe. Bardzo dobre posuni─�cie ;) Sorry, ale ta sprawa z rozzy┼�aniem spam├│w... nawet osoba ┼�redniointeligentna zdaje sobie spraw─�, co eve zrobi┼�a i jaki mia┼�a w tym cel. Gdyby nie napisa┼�a tych maili, to w─�tek zosta┼�by od razu usuni─�ty i tyle by go by┼�o wida─�. A skoro ju┼╝ kto┼� si─� o tym dowiedzia┼�, to admini nie mog─� go ju┼╝ usun─�─� bo zjedli by w tedy ju┼╝ w┼�asny ogon i ca┼�a propagando maskarada wysz┼�a by na jaw!
Njabardziej roz┼�mieszy┼�y mnie s┼�owa sabatha kt├│ry nonen omen jest tutaj chyba najbarwniejsz─� postaci─� (sorry facet, ale czytaj─�c twoje s┼�owa w niemal ka┼╝dym dziale, boki mo┼╝na zrywa─�, a zaraz napisze dlaczego...). Gdzie┼� tam w tych swoich wypocinach we wspomnianym ju┼╝ po┼�cie, napisa┼�e┼�, ┼╝e skasowana wypowied┼║ eve by┼�a jedyn─� skasowan─� wypowiedzi─�. Ja bym to powiedzia┼� tak: by┼�a jedyn─� skasowan─� wypowiedzi─� o kt├│rej si─� dowiedzieli┼�my, hehe, przecie┼╝ nie napiszesz nam o wszystkich negatywnych komentarzach bo jaki by┼�by tego sens, prawda? Potem piszesz, ┼╝e mo┼╝ecie dawa─� bana komu chcecie. Ok. zgadzam si─� z tym, to przecie wasze podw├│rko. Uwa┼╝am jednak, ┼╝e banowanie ludzi dlatego, ┼╝e s─� nastawieni do was krytycznie jest najzwyklejsz─� w ┼�wiecie form─� pozbywania si─� „szkodnik├│w”, kt├│rzy mogliby na serwis wp┼�yn─�─� ┼║le (po co wszyscy maj─� wiedzie─�, ┼╝e jeste┼�my beznadziejni, ci co ju┼╝ wiedz─� s─� zbanowani, niech reszta ludzi ku naszej uciesze pozaostanie w nie┼�wiadomo┼�ci). Tak samo jest z waszymi statystykami: 369 razy w ci─�gu miesi─�ca? Albo kiepsko wam wychodzi adminowanie, i cyferki wam si─� jebn─�┼�y albo pr├│bujecie o┼�mieszy─� eve, wsadz─�j─�c na forum takie kity. Bo kto wam udowodni to, ze mo┼╝ecie ┼�ciemnia─�? Jak dla mnie uprawiacie tu niez┼�─� propagand─� i wierzcie mi, to jest z┼�e, ┼╝enuj─�ce i prostackie, nawet je┼�li uprawiacie j─� na w┼�asnym podw├│rku.
To tyle, je┼�li chodzi o „cenzure na forum” i moje o nim zdanie. ┼╗a┼�uj─�, ┼╝e pani Eve dosta┼�a bana zanim zd─�┼╝y┼�a si─� wypowiedzie─�, gdy┼╝ jestem ciekaw czy nie podoba┼�y jej si─� te same sprawy co mi. Tak nawiasem m├│wi─�c, dawanie userowi do wypowiedzi okre┼�lonego czasu bo inaczej – ban, jest pomys┼�em kr├│tko m├│wi─�c prostackim. Chyba nie ka┼╝dy ma internet 24h i odwiedzanie serwisu i czyhanie, czy czasem kto┼� odpowiedzia┼� nie nale┼╝y do normy, prawda? Ja nie mam netu na chacie i nie mog─� co chwila sprawdza─�, jakie mi warunki czasowe postawicie... tym samym, zwracam si─� z uprzejm─� pro┼�b─� o niebanowanie tego IP bo pisz─� z kompa mojego kumpla, a on niczego nie zawini┼�… (jeszcze).
A teraz, co mi si─� nie podoba w waszym serwisie: powiem szczerze, ┼╝e sporo rzeczy jest tutaj strawne, informacje, teksty itd... ale recenzje s─� do bani (oczywi┼�cie, nie wszystkie). Nie chc─� z tego miejsca podpada─� ca┼�ej redakcji HO, wi─�c nie ukrywam, ┼╝e najcz─�┼�ciej dawa┼�y mi si─� we znaki recenzje sabatha, kt├│ry fakt, obejrza┼� w swoim ┼╝yciu mn├│stwo horror├│w, ale widocznie lepiej wychodzi mu ich ogl─�danie ni┼╝ ich rozumienie a co za tym idzie, przelewanie swoich my┼�li na przys┼�owiowy papier. Gratuluj─� pani Evie s┼�├│w „o zgrozo” hehehe. Sabath, pos┼�uchaj, jest mn├│stwo r├│┼╝nych innych ciekawych rzeczy ni┼╝ pisanie recenzji, zostaw t─� dzia┼�k─� ludziom bardziej kompetentnym a zajmij si─� np. malowaniem, czy zbieraniem znaczk├│w. Chcesz konkret├│w? Prosz─� bardzo: nie b─�d─� pisa┼� tu wszystkiego bo jest tego nazbyt du┼╝o, a ja jestem zbyt zaj─�tym cz┼�owiekiem, ┼╝eby traci─� czas na wytykanie ci b┼�─�d├│w (cho─� i tak trac─� go mn├│stwo w┼�a┼�nie w tej chwili, ale sam mnie wywo┼�a┼�e┼� w po┼�cie pani Eve… a jak wiadomo, wampiry nie przychodz─� bez zaproszenia, hehehe).
G┼�├│wnym bublem w twoim rozumieniu i ocenianiu film├│w jest m.in. os─�dzanie filmu na podstawie kopii kt├│r─� ogl─�dasz! Jak mo┼╝esz dawa─� danemu filmowi minus, dlatego, ┼╝e ma lub nie ma dubbingu!!!???
Na przyk┼�ad w nude for satan, angielski dubbing jest dla ciebie minusem!!! A gdyby┼� obejrza┼� film z japo┼�skim dubbingiem, to te┼╝ by┼�by to dla ciebie minus? Ogl─�daj i oceniaj z ┼�aski swojej film w wersji oryginalnej! Hehehehe, a tu mi si─� przypomina tw├│j minus do pewnego filmu niemieckiego : brak wersji z angielskim dubbingiem... hehehe, to chyba nie wymaga komentarza, hehehe.
Innym ma┼�o profesjonalnym zagraniem by┼�o umieszczenie minusa w recenzji within the wood « s┼�aba jako┼�─� obrazu / brak "ulepszonych" kopii » . Zastan├│w si─� nad tym, to, ┼╝e ty ogl─�da┼�e┼� to w takiej kopii to nie znaczy ze film ma taki mankament !!! Ale za to r├│wnie┼╝ doszuka┼�e┼� si─� ┼�wietnego plusa dla tego filmu : debiut Sam'a Raimi'ego. I co z tego, ze to debiut ? czy to wp┼�ywa na plus dla tego filmu, czy gdyby to by┼� jaki┼� inny kole┼� mia┼�oby to jakie┼� znaczenie ?
Id─�c dalej, spostrzegam, ┼╝e wersje j─�zykowe s─� dla ciebie powa┼╝nym problemem, bowiem, skoro film jest w j─�zyku obcym, o┼�mielasz si─� stwierdzi─�, ┼╝e fabu┼�a jest niejasna. Hehehe, to, ┼╝e ty nie rozumiesz o czym jest film, to nie znaczy na mi┼�o┼�─� bosk─� ┼╝e jest fabu┼�a niejasna, hehehe. Konkrety ? Twoje recki do film├│w np : beyond (« niesp├│jno┼�─� i niezrozumia┼�o┼�─� niekt├│rych element├│w w filmie ») , zombie lake (« niesk┼�adna fabu┼�a, braki i nie┼�cis┼�o┼�ci w scenariuszu ») itd…
Zabawne jest tak┼╝e, ┼╝e kiedy ju┼╝ uda si─� tobie zrozumie─� fabu┼�─�, uwa┼╝asz, ┼╝e jeste┼� t─� jedn─� z nielicznych os├│b, kt├│rej uda┼�o si─� tego dokona─� i piszesz np. : « dla mi┼�o┼�nik├│w kiczowatych horror├│w, gdzie wszystko podane jest "na talerzu" mo┼╝e by─� niezrozumia┼�y ». Skoro tak uwa┼╝asz, to dlaczego innych film├│w tak nie traktujesz ? czy nie widzisz w┼�a┼�nie, ┼╝e jeste┼� tak─� osob─�, kt├│ra musi mie─� wszystko podane na talerzu bo w przeciwnym przypadku fabu┼�a wydaje si─� tobie niejasna ???
Rozpisa┼�em si─� jak jasna cholera, a wiesz mi, jeszcze m├│g┼�bym pisa─�, chyba ┼╝e na razie masz dosy─�. P├│ki co, ja mam na razie dosy─� pisania, mo┼╝e jeszcze, jak znajd─� troch─� czasu to co┼� dodam.
Reasumuj─�c tego mega d┼�ugiego posta:
- je┼╝eli prowadzicie propagandow─� polityk─�, to jest to ┼╝enuj─�ce – skoro jeste┼�cie tacy ┼�wietni, to nawet „z┼�o┼�liwcy” co wam chc─� powytyka─� b┼�─�dy nie b─�d─� dzia┼�a┼� na wasz─� szkod─�, bo przecie┼╝ powinni┼�cie si─� sami sob─� broni─�. A wy nie bronicie si─� sami sob─�, tylko u┼╝ywacie prostackiej praktyki: niepodoba ci si─� – dostajesz bana i nie wchodzisz tu;
- nie uwa┼╝am, ┼╝e ca┼�y serwis jest do bani. Nie uwa┼╝am r├│wnie┼╝, ┼╝e wszystkie recenzje s─� do kitu.
- Uwa┼╝am, i potraktujcie to jako rad─�, aby wasz serwis by┼� co raz lepszy, aby┼�cie wprowadzili cenzur─� we w┼�asnym gronie, to znaczy, zanim kt├│ry┼� umie┼�ci online jak─�┼� reck─�, niech to przejdzie przez ┼�apy wszystkich cz┼�onk├│w zarz─�du i albo zostanie zatwierdzone, albo odrzucone. Co za tym idzie, sugeruj─� zastanowi─� si─� nad rol─� sabatha, kt├│ry w swoich reckach pope┼�nia typowe o┼�mieszaj─�ce go samego (a tym samym wasz serwis) b┼�─�dy, kt├│re nie s─� godne ludzi okre┼�laj─�cymi si─� mianem profesjonalist├│w;
- Prosz─�, nie piszcie o mnie ┼╝adnych bzdur w stylu, ┼╝e jestem z konkurencyjnego serwisu, ┼╝e rozsy┼�am do was spamy, ┼╝e przesy┼�am wirusy, ze odwiedzam was 300 razy w miesi─�cu... bo to nie jest prawda i ju┼╝ z g├│ry to m├│wi─�. Jestem po prostu prawdziwym fanem tego gatunku filmowego, a skoro jeste┼�cie bodaj┼╝e najpopularniejszym polskim serwisem o tej tematyce, nie potrafi─� pozosta─� oboj─�tnym wobec tego, co tutaj umieszczacie.

Pozdrawiam pani─� Argento, kt├│ra r├│wnie┼╝ jak wida─� nie mo┼╝e pozosta─� oboj─�tna wobec tego, co tu si─� wyprawia! Mam nadzieje, ┼╝e wielce szanowny pan adminisrator j─� odbanuje, przeprosi, a mo┼╝e wywi─�┼╝e si─� z tego jaka┼� konstruktywna dyskusja...
Mam nadziej─�, ┼╝e nie zostan─� zbanowany, ze kto┼� to przeczyta. Trudno by┼�oby mie─� nadziej─�, ┼╝e ten post nikogo nie uderzy, jednak chcia┼�bym, ┼╝eby chocia┼╝ troch─� sk┼�oni┼� co poniekt├│rych do refleksji.
Dzi─�ki, pozdrawiam prawdziwych fan├│w horroru i do zobaczenia (na pewno co┼� tu jeszcze skrobn─�, bo mam jeszcze kilka powa┼╝nych uwag… nie tylko sabathowi si─� dostanie nast─�pnym razem, hehehe ;) )

draq
Ostatnio zmieniony przez draq Sro 05 Gru, 2007, w ca│oÂci zmieniany 1 raz  

Deicide Satanus 
V.I.P.

Do│▒czy│: 07 Lip 2004
Sk▒d: Lidzbark
Wys│any: Nie 31 Pa╝, 2004   

alez zes koles namacił, pełen rispekt
najwazniejsze to szanowac zcyjes zdanie
co do paru sie zgodze co do paru nie, ale przeciez nikt nie musi sie sugerowac tym co tu pisza, najlep[iej samemu ogladac a pozniej komentowac
POZDRAWIAM

Cinx 
W agonii

Do│▒czy│: 19 Wrz 2004
Sk▒d: Rzesz├│w =)

Hm....przeczytałem całego długiego posta..i................hm....sobie myslę czy to nie pisała...panie Eve...tylko z innego komputera.....ponieważ..:
-nie wiem za bardzo ale mam pytanie...kiedy zosta┼é usuni─Öty temat. w kt├│rym Eve si─Ö czepia┼éa....bo jak zosta┼é usuni─Öty kilka dni temu to czemu dopiero teraz...o tym napisa┼ées..(no i dzi┼Ť si─Ö zalogowa┼ée┼Ť)...
Temat nosi nazw─Ö.."co mi si─Ö nie podoba na HO,konkrety hehe"..a ty napisa┼ée┼Ť co nie podoba┼éo si─Ö Sabbathowi w niekt├│rych filmach...wi─Öc troch─Ö tego nie rozumiem..
Cytat:
Witam pa┼ästwa po d┼éugiej nieobecno┼Ťci, niew─ůtpie, ┼╝e wiele os├│b si─Ö za mn─ů bardzo st─Öskni┼éo
..to ty by┼ée┼Ť tu obecny...bo jako┼Ť nie pami─Ötam...(mo┼╝e by┼ées a mnie nie by┼éo)... a jak nie by┼é─Ös to jak si─Ö mili┼Ťmy za tob─ů st─Öskni─ç...
A je┼╝eli ci si─Ö tu niepodoba..to tu nie wchod┼║ i nie pisz takich d┼éugich post├│w...b─Ödziesz mia┼é zniszczone palce na staro┼Ť─ç.... :wink:
A recenzje s─ů OK.....i z tego co pami─Ötam to napisa┼é ich najwi─Öcej akuratnie Sabbath...wi─Öc m├│g┼éby┼Ť mu podzi─Ökowa─ç a nie wyzywa─ç :mrgreen:
I tyle mam do powiedzenia..THX za przeczytanie :wink:
Cinx :wink:

Sabbath 
V.I.P.

Do│▒czy│: 13 Sty 2004
Sk▒d: Tarn.Gˇry

HEHE cze┼Ť─ç Draq, strasznie si─Ö za tob─ů st─Öskni┼éem -> gratuluj─Ö te┼╝ spostrzegawczo┼Ťci, niez┼éy jestes... wpadasz na forum i ju┼╝ pierwszego dnia z ponad 22.000 post├│w wyw─Öszy┼ée┼Ť akurat jeden po┼Ťcik eve - nie┼║le, nie┼║le!
Nie chce mi sie za długo pisać ale na odpowiem na najciekawsze zarzuty.
Po pierwsze, 369 odwiedzin eve w miesi─ůcu pa┼║dziernik to akurat sprawa do udowodnienia bo to nie my prowadzimy statystyki lecz serwis superhost.pl i to on automatycznie rejestruje wasze dzia┼éania na naszej stronie, a nie my. Tak wi─Öc w ka┼╝dej chwili mo┼╝emy poda─ç neutralnej osobie has┼éo dost─Öpowe by sobie sprawdzi┼éa kto ile razy by┼é w HO.

Cytat:
Na przyk┼éad w nude for satan, angielski dubbing jest dla ciebie minusem!!! A gdyby┼Ť obejrza┼é film z japo┼äskim dubbingiem, to te┼╝ by┼éby to dla ciebie minus?

a czy ty wiesz w og├│le co to znaczy dubbing? - NUDE FOR SATAN to film W┼üOSKI jednak dla wi─Ökszo┼Ťci z nas dost─Öpny jest z angielskim dubbingiem, kt├│ry jest fatalny - tak samo jak np. w "House by the Cemetary" gdzie g┼éos ch┼éopca dubbinguje kobieta, czy to nie jest minusem podczas emisji filmu? Wed┼éug mnie jest i to nawet bardzo bo odci─ůga uwag─Ö od klimatu

Cytat:
Innym ma┼éo profesjonalnym zagraniem by┼éo umieszczenie minusa w recenzji within the wood « s┼éaba jako┼Ť─ç obrazu / brak "ulepszonych" kopii » . Zastan├│w si─Ö nad tym, to, ┼╝e ty ogl─ůda┼ée┼Ť to w takiej kopii to nie znaczy ze film ma taki mankament !!!

mylisz si─Ö... zanim napisa┼éem reck─Ö tego filmu to zebra┼éem du┼╝─ů ilo┼Ť─ç informacji o nim, z kt├│rych wyra┼║nie wynika, ┼╝e jako┼Ťciowa NIE MA LEPSZEJ WERSJI, a zatem po raz kolejny nie trafi┼ée┼Ť ze swoj─ů uwag─ů

Cytat:
Uwa┼╝am, i potraktujcie to jako rad─Ö, aby wasz serwis by┼é co raz lepszy, aby┼Ťcie wprowadzili cenzur─Ö we w┼éasnym gronie, to znaczy, zanim kt├│ry┼Ť umie┼Ťci online jak─ů┼Ť reck─Ö, niech to przejdzie przez ┼éapy wszystkich cz┼éonk├│w zarz─ůdu i albo zostanie zatwierdzone, albo odrzucone.

tak wlasnie jest, gdybys zamiast czyta─ç posty eve przeczyta┼é uwa┼╝nie inne posty to wiedzia┼éby┼Ť, ┼╝e od d┼éu┼╝szego czasu ka┼╝da recenzja sprawdzana jest przez 4-5 os├│b, a dopiero p├│┼║niej zamieszczana na stronie

Swoj─ů drog─ů Draq (czy jak wolisz eve/agrento etc.) mo┼╝esz spa─ç spokojnie, ja od dzi┼Ť ju┼╝ nie jestem w ekipie HO.

Spike 
Powsta│y z martwych

Do│▒czy│: 30 Cze 2004
Sk▒d: GP

No i sta┼éo si─Ö! Nadesz┼éo Halloween i teraz wszystkie zmory powy┼éazi┼éy ze swoich zaropia┼éych nor i widz─ůc, ┼╝e HO ┼Ťwi─Ötuje, postanowi┼éy si─Ö przypernicza─ç w przyp┼éywie zazdro┼Ťci.

... a wszystko jest takie proste... zamiast wypisywa─ç giga-posty, mo┼╝na by┼éoby zrobi─ç co┼Ť bardziej konstruktywnego (zw┼éaszcza jek zastrzega si─Ö, ze nie jest sie z konkurencji... hmmm...).

Zastanawia mnie te┼╝ fakt uderzania do osoby Sabbatha i tylko Sabbatha - cz┼éowieka z niewielkiej grupy os├│b, kt├│re s─ů odpowiedzialne za ca┼é─ů chwa┼é─Ö NEJlepszej strony o horrorach w tej cz─Ö┼Ťci ┼Ťwiata (wszystko jeszcze przed nami).
Z tego co napisa┼ée┼Ť, mo┼╝na wywnioskowa─ç, ┼╝e chcesz si─Ö jeszcze przypieprzyc do paru os├│b, czy mo┼╝e to by┼é tylko taki n─Ödzny ┼╝arcki.
Uwa┼╝asz, ┼╝e tak dogadasz autorom i tw├│rcom tej strony, ze doprowadzisz i w stan depresji i kiedy ca┼ée dnie b─Öd─ů p┼éaka─ç w poduszke, to nie b─Öd─ů mieli czasu na tworzenie HO?

Jak TY ju┼╝ sko┼äczy┼ée┼Ť malowa─ç i zbiera─ç znaczki, to mo┼╝e zr├│b sobie teraz lewatywe, s┼éysza┼éem ┼╝e to odpr─Ö┼╝─ů, a mo┼╝e i znajdziesz sobie nowe hobby.

PS jak na człowieka, który w domu nie ma dostepu do sieci, to jestes nieźle obeznany zarówno ze strona, forum jak i ich twórcami.

WESOŁEGO HALLOWEEN!!!

Darius 
Powsta│y z martwych

Do│▒czy│: 15 Wrz 2004
Sk▒d: who cares?

Cytat:
Cytat:
Witam pa┼ästwa po d┼éugiej nieobecno┼Ťci, niew─ůtpie, ┼╝e wiele os├│b si─Ö za mn─ů bardzo st─Öskni┼éo
..to ty by┼ée┼Ť tu obecny...bo jako┼Ť nie pami─Ötam...(mo┼╝e by┼ées a mnie nie by┼éo)... a jak nie by┼é─Ös to jak si─Ö mili┼Ťmy za tob─ů st─Öskni─ç...

Fakt zwa┼╝ywszy na Tw├│j sta┼╝ z pewno┼Ťci─ů nie mog┼ée┼Ť si─Ö za nim st─Öskni─ç.....
Apeluj─Ö jeszcze raz do Twego rozs─ůdku... Ty ju┼╝ wiesz o co chodzi.

Sabbath 
V.I.P.

Sk▒d: Tarn.Gˇry

aaa jeszcze jedno DRAQ bracie... nie me─ç oczu userom o twojej neutralnosci, ┼╝e niby ty i eve to dwie nieznaj─ůce si─Ö osoby --> chcecie dowod├│w? prosz─Ö bardzo, oto dow├│d

http://ksiegi.emix.net.pl/wyswietl.php?user=draqqq ---> to strona KSI─śGI GO┼ÜCI site'u, kt├│ry prowadzi DRAQ (http://www.republika.pl/draqqq/), sp├│jrzcie na wpis nr 2 , kt├│┼╝ to si─Ö tam wpisa┼é jak nie nasza kochana eva? IP si─Ö zgadza 217.28.147.236

masz mi jeszcze co┼Ť do dodania DRAQ? sory stary ale ja ci─Ö obserwuje ju┼╝ od d┼éu┼╝szego czasu i nie dam si─Ö nabra─ç na twoje zabawy pod adresem "robimy sztuczny t┼éum i zadym─Ö na HO"... ilu jeszcze swoich znajomych tu sprowadzi─ç? ca┼é─ů ksi─Ög─Ö go┼Ťci ze swojej WWW?
Ostatnio zmieniony przez Sabbath Nie 31 Pa╝, 2004, w ca│oÂci zmieniany 1 raz  

grzEGOrz
Powsta│y z martwych

Do│▒czy│: 17 Sty 2004
Sk▒d: allenstein

tja, dawno Cię Draq nie było, co? :twisted:

odpowiadaj─ůc na kilka zarzut├│w (z mojego punktu widzenia):
- zgadzam si─Ö, ┼╝e termin wyznaczony eve by┼é przykr├│tki, szczeg├│lnie, ┼╝e napisa┼éa, ┼╝e nie ma sta┼éego dost─Öpu do kompa czy jako┼Ť tak. z tym, ┼╝e ani przez moment nie zaj─ůkn─Ö┼éa si─Ö na temat jakiejkolwiek merytorycznej uwagi. co ciekawe, mia┼éa czas i ochot─Ö klepa─ç pysk├│wki z Sabbathem, ale, ┼╝eby wskaza─ç "co jej si─Ö nie widzi" to ju┼╝ nie? b─ůd┼║my powa┼╝ni.
- czyta┼ée┼Ť ten komentarz, kt├│ry umie┼Ťci┼éa? tja, to doprawdy mocno nieprofesjonalne usuwanie takich wpis├│w, przecie┼╝ ka┼╝dy pajac, mo┼╝e napisa─ç co mu si─Ö ┼╝ywnie podoba (nawet je┼Ťli to b─Ödzie stos nonsens├│w/obelg), a usuwanie tego to t┼éumienie wolno┼Ťci s┼éowa? Ty powa┼╝nie to m├│wisz?
- widz─Ö, ┼╝e spiskowa teoria dziej├│w nie jest Ci obca - tak, tak, my tu tylko same pochlebne nam posty i wpisy zostawiamy, bo boimy si─Ö, ┼╝e ludzie przestan─ů nas lubi─ç. ROTFL
- masz problem z recenzjami Sabbatha? to ja Ci powiem tak - polecasz mu, ┼╝eby zaj─ů┼é si─Ö czym┼Ť innym, ni┼╝ pisaniem. to ja polecam Ci czytanie innych recenzji ni┼╝ jego. prawda jakie to proste?

i tak ju┼╝ tylko drobna uwaga: z tym dubbingiem to zabawny jeste┼Ť. jak do w┼éoskich film├│w by┼éy robione koszmarne podk┼éady angielskie, to nie mo┼╝na o tym napisa─ç? szczeg├│lnie, ┼╝e cz─Östo s─ů to jedyne dost─Öpne wersje? tja...

jeszcze mnie tak nasz┼éo: (Saab ju┼╝ o tym pisa┼é, ale Tw├│j zarzut jest tak kuriozalny, ┼╝e nie mog─Ö si─Ö powstrzyma─ç) "Within The Woods" - musisz mie─ç jakie┼Ť ultra bajeranckie doj┼Ťcia, chyba lepsze ni┼╝ sam Raimi, skoro widzia┼ée┼Ť t─Ö etiudk─Ö w dobrej kopii. gratuluj─Ö i zazdroszcz─Ö, nie chcia┼éby┼Ť si─Ö wymieni─ç za jakie┼Ť filmy Jean Rollina? LOL

draq
Žwie┐e miŕso

Do│▒czy│: 31 Pa╝ 2004

Teraz odpowiem kr├│tko bo za chwile musz─� spada─�:

Ciesz─� si─�, ┼╝e sabath u┼�wiadomi┼� wszystkim ze nie jestem eve/ argento, przynajmniej jedno pom├│wienie z g┼�owy ;]
Hehe, a teraz po kolei:

Sabath: 369 odwiedzin eve w miesi─�cu pa┼║dziernik to akurat sprawa do udowodnienia bo to nie my prowadzimy statystyki lecz serwis superhost.pl i to on automatycznie rejestruje wasze dzia┼�ania na naszej stronie, a nie my. Tak wi─�c w ka┼╝dej chwili mo┼╝emy poda─� neutralnej osobie has┼�o dost─�powe by sobie sprawdzi┼�a kto ile razy by┼� w HO.

My┼�lisz, ┼╝e ja nie wiem kto robi statystyki i na czym to polega? Wiem jak to dzia┼�a lepiej od ciebie, ale tobie zbyt trudno jest si─� domy┼�le─� ┼╝e jeden numer IP mo┼╝e mie─� np. ca┼�a kamienica, ba! Ca┼�a uczelnia lub kawa┼�ek jednej dzielnicy. Brawo dla pana, ze musia┼�em w ko┼�cu ci to u┼�wiadomi─�, b─�d─�c adniminsratorem powiniene┼� zna─� chocia┼╝ podstawy numer├│w IP, hehe

Je┼�li chodzi o dubbingi to zdaje sobie spraw─�, ┼╝e dzi┼� bardzo trudno jest obejrze─� film w wersji oryginalnej itd., ale nie jest to wada, kt├│ra wp┼�ywa na niekorzy┼�─� samego filmu! Je┼╝eli dajemy filmowi minus, to oceniamy re┼╝yser├│w, aktor├│w i innych ludzi kt├│rzy go robili, a nie wydawce, kt├│ry zrobi do niego dubbing! Gdyby┼� napisa┼� „niestety ogl─�da┼�em ten film z taki a takim dubbingiem, dlatego wywar┼� na mnie takie a nie inne wra┼╝enie” by┼�oby to mniej amatorskim zagraniem. Skoro bawisz si─� w recenzenta, to r├│b to trzymaj─�c si─� pewnych podstawowych form wyra┼╝ania my┼�li.

Sabath: zanim napisa┼�em reck─� tego filmu to zebra┼�em du┼╝─� ilo┼�─� informacji o nim, z kt├│rych wyra┼║nie wynika, ┼╝e jako┼�ciowa NIE MA LEPSZEJ WERSJI

Tak, ale re┼╝yser nie zrobi┼� ci tej kopii celowo prawda? Chyba ma na p├│┼�ce lepsz─� kopi─� swojego filmu, wi─�c nie dawaj mu minusa dlatego, ┼╝e my, szaraczki, ogl─�damy tylko to co znajdziemy w necie!

Sab: gdybys zamiast czyta─� posty eve przeczyta┼� uwa┼╝nie inne posty to wiedzia┼�by┼�, ┼╝e od d┼�u┼╝szego czasu ka┼╝da recenzja sprawdzana jest przez 4-5 os├│b, a dopiero p├│┼║niej zamieszczana na stronie

Hehe, tym gorzej o was ┼�wiadczy.

Sab: Swoj─� drog─� mo┼╝esz spa─� spokojnie, ja od dzi┼� ju┼╝ nie jestem w ekipie HO.

To jaki┼� ┼╝art na haloween? Prosz─� rozwi┼� temat, bo jestem ciekaw dlaczego w ekipie HO nie ma ju┼╝ „cz┼�owieka z niewielkiej grupy os├│b, kt├│re s─� odpowiedzialne za ca┼�─� chwa┼�─� NEJlepszej strony o horrorach w tej cz─�┼�ci ┼�wiata”.
My┼�l─�, ┼╝e nie tylko mnie, ale waszym wszystkim fanom nale┼╝─� si─� wyja┼�nienia, dlaczego sta┼�a posta─� opuszcza progi serwisu.

Tyle je┼�li chodzi o sabatha. Kolejny atak to spike:

Nie b─�d─� cytowa┼� ca┼�ego twojego posta, ale zauwa┼╝, ┼╝e nie odpowiedzia┼�e┼� na ┼╝adne moje zarzuty, pomimo i┼╝ by┼�y konkretne i bezpo┼�rednio kierowane, potrafisz tylko mnie obrazi─� bez powodu. Twoja odpowied┼║ w por├│wnaniu np. do mojego posta, jest g┼�upia i niewprowadza nic nowego, wiec zamiast odpyskiwa─� udowodnij mi, ┼╝e si─� myle.
Oto te┼╝ kilka wyja┼�nien na twoje zarzuty:

Spike: wszystkie zmory widz─�c, ┼╝e HO ┼�wi─�tuje, postanowi┼�y si─� przypernicza─� w przyp┼�ywie zazdro┼�ci.

Jakiej cholibka zazdro┼�ci? Czego ja wam mog─� zazdro┼�ci─�? W moim poprzednim po┼�cie, w ostatnim my┼�lniku wyja┼�ni┼�em po co ja to pisz─�, i nieb─�d─� si─� powtarza┼�.

Spike: PS jak na cz┼�owieka, kt├│ry w domu nie ma dostepu do sieci, to jestes nie┼║le obeznany zar├│wno ze strona, forum jak i ich tw├│rcami.

Cz┼�owieczku, a gdyby ci w domciu wy┼�─�czyli net to nie wiedzia┼�by┼� jak sobie poradzi─�? No coments :P

Najbardziej podoba┼�a mi si─� odpowied┼║ grzegorza i takiego sposobu rozmowy mniej wi─�cej oczekuj─�. Niestety, tre┼�─� odpowiedzi nie by┼�a zadowalaj─�ca:
Tak jak napisa┼�em ostatnio, je┼�li jeste┼�cie dobrym serwisem to tak─� obelg─�, jak─� pani Eva wam napisa┼�a przy temacie do WP, powinni┼�cie ola─�, bo przecie┼╝ ona wam nie zagra┼╝a, a co za tym idzie, sama siebie o┼�miesza prawda? Usuwaj─�c ka┼╝dy negatywny komentarz stajecie si─� swoj─� w┼�asn─� parodi─�! Nie r├│bcie tego, to wasz serwis stanie si─� bardziej wiarygodny (zawsze znajdzie si─� ktos, komu co┼� b─�dzie nie odpowiada┼�o, i to jest normalne wi─�c nieudawajmy ze nie isniej─� tego typu problemy).

Grzegorz: widz─�, ┼╝e spiskowa teoria dziej├│w nie jest Ci obca - tak, tak, my tu tylko same pochlebne nam posty i wpisy zostawiamy, bo boimy si─�, ┼╝e ludzie przestan─� nas lubi─�. ROTFL

A co innego tu robicie w takim razie, co? Sory, ale w┼�a┼�nie usuwacie wszystkie niepochlebne komentarze i tyle! Gdyby ka┼╝dy w─�tek na forum by┼� wcze┼�niej sprawdzany przez admina to pewno m├│j w─�tek by si─� nie pojawi┼�, wi─�c nie obracaj tego, co wy tu odstawiacie w ┼╝art bo tak jest! Skoro nie boicie si─�, ze ludzie przestan─� was lubi─�, to mo┼╝e boicie si─� czego┼� innego, co? W┼�a┼�nie, odpowiedz mi, czego si─� boicie, ze prowadzicie tak─� propagande? ┼╗e ludzie przestan─� was lubi─�? ┼╗e spadnie liczba ogl─�dalno┼�ci? ┼╗e wp wycofa baner i sianko przestanie wp┼�ywa─� na konto?

Grzegorz: masz problem z recenzjami Sabbatha? to ja Ci powiem tak - polecasz mu, ┼╝eby zaj─�┼� si─� czym┼� innym, ni┼╝ pisaniem. to ja polecam Ci czytanie innych recenzji ni┼╝ jego. prawda jakie to proste?

Czytam je tylko dla ┼�miechu, bo wiem jaki film jest naprawde. Jednak pisz─� to dla waszych odbiorc├│w i dla waszego serwisu r├│wnie┼╝, czy tego nie wida─�? Recenzje sabatha nie nale┼╝─� do szczyt├│w literackich i mylnie oceniaj─� film z jakiego┼� niezag┼�─�biaj─�cego si─� w produkcj─� punktu widzenia! Chyba nie musimy si─� z tym ukrywa─�, prawda? Mo┼╝e w ko┼�cu wypada powiedzie─� to g┼�o┼�no, ┼╝e skleceniu kilku zda┼� to jeszcze nie jest dziennikarstwo…

Grzegorz: jak do w┼�oskich film├│w by┼�y robione koszmarne podk┼�ady angielskie, to nie mo┼╝na o tym napisa─�? szczeg├│lnie, ┼╝e cz─�sto s─� to jedyne dost─�pne wersje?

Oczywi┼�cie, ┼╝e mo┼╝na, ale skoro podsumowujemy film plusami i minusami, a minus├│w mamy np. 3, a jednym z nich jest „angielski dubbing” to nie jest to dobre posuni─�cie, prawda? Czasem chodzi tylko o spos├│b napisania, wiesz? To jest recenzja!

Czekam na dalsze reakcje i spodziewam si─� konstruktywnej rozmowy
Pozdro!

draq
Ostatnio zmieniony przez draq Sro 05 Gru, 2007, w ca│oÂci zmieniany 1 raz  

Lohikaarme 
Powsta│y z martwych

Do│▒czy│: 11 Wrz 2004
Sk▒d: Pomerania
Wys│any: Nie 31 Pa╝, 2004   Re: co mi sie nie podoba na HO - konkrety, hehe

Wiesz co draq, zazwyczaj stosowa┼éem taktyk─Ö totalnego olewania takich post├│w i po prostu ich nie czyta┼éem. Ale ile┼╝ mo┼╝na? Powoli mnie zaczyna to ju┼╝ wkurza─ç. Nie masz cz┼éowieku nic lepszego do roboty, tylko swoje dziwne ┼╝ale na forum wylewa─ç? Sprawy, jak to nazwa┼ée┼Ť "cenzury" na forum nie znam zbyt dok┼éadnie i nie b─Öd─Ö zabiera┼é g┼éosu na jej temat. Ale jedno co rzuca si─Ö w oczy, to fakt, ┼╝e w┼Ťr├│d kilkuset user├│w na forum, na przestrzeni czasu tylko kilku mia┼éo podobne zdanie jak ty. Dziwne prawda??
A teraz przejd─Ö do w┼éa┼Ťciwej cz─Ö┼Ťci. A wi─Öc do fragmentu, w kt├│rym dajesz upust swojej frustracji.

draq napisa│/a:
A teraz, co mi si─Ö nie podoba w waszym serwisie:

No i co ci si─Ö a┼╝ tak bardzo nie podoba w serwisie?? Z dalszej cz─Ö┼Ťci twoich wypocin jasno wynika, ┼╝e w ca┼éym serwisie nie podoba ci si─Ö Sabbath, oraz to co on robi. No i jak mo┼╝na skomentowa─ç co┼Ť takiego bez u┼╝ywania niecenzuralnych s┼é├│w? A teksty o zbieraniu znaczk├│w to zachowaj dla dzieci w przedszkolu i nie zni┼╝aj poziomu dyskusji do przerzucania si─Ö prymitywnymi obelgami.
Co my tu dalej mamy:

draq napisa│/a:
Chcesz konkretów? Proszę bardzo: nie będę pisał tu wszystkiego bo jest tego nazbyt dużo, a ja jestem zbyt zajętym człowiekiem, żeby tracić czas na wytykanie ci błędów

Prawd─Ö m├│wi─ůc by┼éem wielce ciekaw jakie to konkrety za chwil─Ö przyjdzie mi przeczyta─ç. No, ale to co zobaczy┼éem przeros┼éo moje wyobra┼╝enia. Jedyne "konkrety" to polemika z plusami i minusami do 7 film├│w!! (A Sabbath ma na koncie 156 recenzji). No bez jaj, cz┼éowieku. Tak konkretnych konkret├│w ju┼╝ od dawna nie mia┼éem okazji podziwia─ç. Wida─ç, ┼╝e na si┼é─Ö wyszukiwa┼ée┼Ť czegokolwiek aby tylko by┼éo si─Ö mo┼╝na do tego przyczepi─ç. A jak ju┼╝ co┼Ť znalaz┼ée┼Ť, to s┼éowotok ko┼äca nie ma. Nawet pomijaj─ůc fakt, czy zarzuty dotycz─ůce plus├│w i minus├│w s─ů s┼éuszne, czy nie - to do cholery, co to za konkrety??
Kontynuuj─ůc:

draq napisa│/a:
przemoc, krew, ┼Ťmier─ç, ohyda, blu┼║nierstwa i inne zbocze┼ästwa, czyli rzeczy, kt├│ry prawdziwy fan gore lubi najbardziej ;]

Powiem na swoim przyk┼éadzie: lubi─Ö horrory, ale bez przesady. Wi─Ökszo┼Ť─ç mi┼éo┼Ťnik├│w kina grozy to ┼╝adni zbocze┼äcy, psychole, sado-masochi┼Ťci czy inni nekrofile. Wi─Öc je┼Ťli jaki┼Ť film jest chory (nawet je┼Ťli tego wymaga konwencja gatunku) to trzeba to m├│wi─ç g┼éo┼Ťno i wyra┼║nie (chocia┼╝by po to aby ostrzec tych, kt├│rzy nie chc─ů takich rzeczy ogl─ůda─ç). W przeciwie┼ästwie do ciebie, dla wi─Ökszo┼Ťci ludzi Nekromantik nie jest ulubionym filmem. I trudno poleca─ç go wszem i wobec, bez s┼éowa ostrze┼╝enia, ┼╝e jest to po prostu ohydny film i nic ponad to.

Reasumuj─ůc - polecam stosowa─ç prost─ů i bardzo u┼éatwiaj─ůc─ů ┼╝ycie zasad─Ö: jak co┼Ť mi si─Ö nie podoba to tego nie ogl─ůdam; jak mi co┼Ť nie smakuje to tego nie jem; jak nie lubi─Ö jakiego┼Ť miejsca to tam nie wchodz─Ö itp, itd...
A co do sposobu umieszczania recek, to w─ůtpi─Ö aby┼Ť wiedzia┼é jak to si─Ö odbywa, bo w przeciwnym razie by┼Ť takich bzdur nie pisa┼é.

pozdrawiam
(przemy┼Ťl to co napisa┼ée┼Ť)

bufik 
Redaktor Naczelny

Do│▒czy│: 22 Sty 2004
Sk▒d: Z daleka

Eh szkoda mi nawet dyskutowac z kim┼Ť kto nie ma poj─Öcia o czym pisze. Twoje zarzuty s─ů kuriozalne i je┼Ťli komu┼Ť si─Ö dosta┼éo to na pewno nie sabbowi, ale Ty o┼Ťmieszy┼ée┼Ť sam siebie. Zreszt─ů jak ┼éatwo zobaczy─ç w sieci to co robisz to jedynie pop┼éuczyny po radosnej tw├│rczo┼Ťci eve vel argento.
Wiec ja powt├│rz─Ö tylko tyle.
HO podobnie jak setki stron w sieci to strona prywatna - zasady ustalamy my sami i zapewniam Ci─Ö ┼╝e jedyn─ů podstawa jest netykieta. Je┼Ťli jaka┼Ť banda idiot├│w chce nas atakowa─ç b─Ödziemy to tepi─ç tak jak zrobi┼éem to sam w przypadku argento. Jesli komu┼Ť HO sie nie podoba nie musi tu wchodzi─ç. Fakty jednak sa takie ┼╝e to w┼éasnie nasza strona jest comiesi─ůc odwiedzana przez 18000 czytelnik├│w z czego blisko po┼éowa odwiedza nas stale. Gdybysmy byli do niczego tak jak to zasugerowa┼éa eve wyniki by┼éyby inne...
Na razie nale┼╝y Ci sie ostrzezenie za przeklinanie na forum i tyle.
┼╗eby by┼éo jasne - nie wierz─Ö ┼╝e Twoim i eve celem jest dzia┼éanie na korzy┼Ť─ç HO. Wiem ┼╝e jedyne czego chcecie to psucie klimatu i rozwalanie serwisu. A na to ja nie pozwol─Ö.

Nie dostaniesz JESZCZE bana.
W przypadku eve sprawa jeszcze tez si─Ö nie skonczy┼éa poniewa┼╝ za┼╝─ůda┼éem od administratora sieci z kt├│rej nadawa┼éa wyci─ůgni─Öcia konsekwencji z powodu z┼éamania netykiety i dzia┼éania na szkod─Ö serwisu HO.
Jeszcze raz powtarzam Krytyka tak - lepperiada nie.

Majster 
Ojciec Za│o┐yciel

Sk▒d: Middlesex
Ostrze┐e˝:
 3/2/3

hahahah Draq to debil

U┼Ťmia┼éem si─Ö nie┼║le czytaj─ůc twoje zarzuty m┼éocie. Wiem wiem, ┼╝e jeste┼Ť tylko g├│wniarzem, upo┼Ťledze┼äcem (lub kim┼Ť z konkurencji) i tw├│j post mia┼é za zadanie wyprowadzi─ç nas z r├│wnowagi. Sorki, ale jeste┼Ť naprawd─Ö ┼╝a┼éosny. My┼Ťlisz, ┼╝e my przejmujemy si─Ö jakim┼Ť jednym "pionkiem", kt├│ry wypisuje jakie┼Ť farmazony- hehehe - mylisz si─Ö...

Dlatego nawet nie ma sensu tego komentowa─ç, c├│┼╝ a ka┼╝dy kto przeczyta twoje argumenty na pewnoe przyzna Ci racj─Ö LOL

Jeste┼Ťmy przygotowani na to, ┼╝e im jeste┼Ťmy lepsi, tym wi─Öcej palant├│w b─ůdzie nas atakowa─ç. Taka ju┼╝ natura polaczk├│w. Dlatego mi─Ödzy innymi brzydz─Ö si─Ö tym krajem.

Stary pisz sobie co chcesz, ale ku twemu zaskoczeniu my nadal b─Ödziemy robi─ç swoje. Bo to dla nas zabawa, a nie sprawa ┼╝ycia i ┼Ťmierci.

"St│amszony swymi przyzwyczajeniami z myÂl▒, ┐e nie ma ko˝ca, a pocz▒tkiem jest wybawienie. Zapewniam Ciŕ, ┐e to co znasz jest tylko chwil▒ ulatuj▒c▒ w nieznanoŠ wszechÂwiata" - A.Aldenbauer
Ostatnio zmieniony przez Majster Nie 31 Pa╝, 2004, w ca│oÂci zmieniany 1 raz  

Spike 
Powsta│y z martwych

Do│▒czy│: 30 Cze 2004
Sk▒d: GP

draq napisa│/a:

Czekam na dalsze reakcje i spodziewam si─Ö konstruktywnej rozmowy
Pozdro!

KOLEJNA PROWOKACJA!
S┼éuchaj padalcze, Ty swoim postem nie rozpocz─ů┼é─Ö┼Ť 'konstruktywnej' rozmowy, ty zacz─ů┼ée┼Ť nas obra┼╝a─ç i ubli┼╝a─ç HO, wi─Öc ja robie to samoz twoj─ů n─Ödzna osob─ů!

I radze Ci si─Ö ju┼╝ zamkn─ů─ç - kolejny anonimowy ┼éosiu!

Majster 
Ojciec Za│o┐yciel

Sk▒d: Middlesex
Ostrze┐e˝:
 3/2/3

Ja proponuje definitywnego BANA. Niech sobie odwiedza nasz serwis i niech go badal kurwica strzela, ale na forum prawa głosu już mieć nie będzie, bo i po co, skoro on i tak wie swoje.

Odwiedzaj─ůcych dzielimy na:

- ludzi stale odwiedzaj─ůcych nasz serwis i czytaj─ůcych tre┼Ť─ç (tych na szcz─Ö┼Ťnie jest 99%:-) )
- ludzi, kt├│rym nie podoba si─Ö nasza strona, wi─Öc j─ů omijaj─ů
- osoby, kt├│re nale┼╝─ů do konkurencji i z zazdro┼Ťci chc─ů zniszczy─ç nas wewn─Ötrznie LOL
- ludzie, kt├│rym strona si─Ö nie podoba ii/lub uwa┼╝aj─ů ┼╝e jest zbyt dobra, wi─Öc pr├│buj─ů zespu─ç nasz─ů reputacj─Ö i zazskodzi─ç nam wypisuj─ůc ┼Ťmiechu warte zarzuty...

"St│amszony swymi przyzwyczajeniami z myÂl▒, ┐e nie ma ko˝ca, a pocz▒tkiem jest wybawienie. Zapewniam Ciŕ, ┐e to co znasz jest tylko chwil▒ ulatuj▒c▒ w nieznanoŠ wszechÂwiata" - A.Aldenbauer

grzEGOrz
Powsta│y z martwych

Do│▒czy│: 17 Sty 2004
Sk▒d: allenstein

┼éo jezu, te Twoje zarzuty to faktycznie wag─Ö maj─ů tak─ů, ┼╝e ho ho!

- sk─ůd wiesz co usuwamy, a czego nie? hmmmm, jasnowidz jaki┼Ť czy cu┼Ť? pytam po raz kolejny: czyta┼ée┼Ť tamtego posta eve? i s─ůdzisz, ┼╝e to kulturalne? i ┼╝e usuwanie niemerytorycznych bluzg├│w pod swoim adresem to cenzura? ja bym tego posta nie usun─ů┼é, bo mi kto┼Ť taki jak eve ko┼éo pyty lata i jej zdanie te┼╝. ale nie dziwi─Ö si─Ö bufikowi, ┼╝e wywali┼é ten arcym─ůdry wpis, bo razem z Saabem dbaj─ů o ten serwis i zasuwaj─ů jak ma┼ée motorki, a tu przychodzi kto┼Ť i pieprzy bez sensu i skladu. nie dziwi─Ö im sie, ┼╝e lekko sie wkurwili.

- co Ty nie powiesz o tych IP? ┼╝e s─ůsiadka eve z klatki obok te┼╝ jest zainteresowana HO i dziwnym trafem to ona nabi┼éa te wszystkie wej┼Ťcia? Twoja naiwno┼Ť─ç jest rozbrajaj─ůca. a ch─Ö─ç wybielania i obrony spraw nie do obrony doprawdy zadziwia. ale nie obra┼╝aj naszej inteligencji wypisuj─ůc takie farmazony, oka?

- a tak w og├│le, po co piszesz te wszystkie uwagi? ┼╝e nie zazdro┼Ťcisz nam to ju┼╝ wiemy, z odpowiedzi Spike'owi. ale w┼éa┼Ťciwie po co?

- z tym dubbingiem to┼Ť si─Ö upar┼é, spieprzony dubbing to jest wada. je┼Ťli uwa┼╝asz inaczej to ok, Twoja sprawa. ale pozw├│l nam uwa┼╝a─ç inaczej. spiszmy protok├│┼é rozbie┼╝no┼Ťci i voila.

- "WTW" ot├│┼╝ chyba nawet Raimi nie ma dobrej wersji (cho─ç mog─Ö si─Ö myli─ç), bo to by┼éa studencka zgrywa. i je┼Ťli w jedynej dost─Öpnej wersji obraz jest koszmarnie skopany, to nie jest to wada? dziwniej i dziwniej. ale nie m├│w, ┼╝e to konkret zarzut wobec HO, czy samych recenzji Sabbatha.

- w recenzjach na HO jest od groma niefortunnych sformu┼éowa┼ä (wynikaj─ůcych z r├│┼╝nych powod├│w), ka┼╝demu zdarzaj─ů si─Ö lapsusy i potkni─Öcia, ale siako┼Ť nadal nie widz─Ö konkret├│w. masz zatargi z Saabem i k─ůsasz gdzie┼Ť po kostkach, zamiast wytoczy─ç jakie┼Ť pot─Ö┼╝ne dzia┼éa. b─ůd┼║ powa┼╝ny je┼Ťli chcesz, ┼╝eby┼Ťmy Ci─Ö powa┼╝nie traktowali.

paa

Sponsor

Do│aczy│: Dawno, Dawno Temu ...
Skad: Amityville

WyÂwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych