Forum dyskusyjne serwisu Horror Online Strona Główna Forum dyskusyjne serwisu Horror Online
Forum strony Horror Online - kompendium wiedzy o horrorze.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Aliensgroup

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Obecny stan forum ...
Autor Wiadomość
TSR 
Powstały z martwych

Wysłany: Wto 22 Mar, 2005   Obecny stan forum ...

Panuje ostatnio takie poczucie jakoby forum, brzydko mówiąc, zdychało. Nie wiem jaka była sytuacja na początku jego istnienia, jednak zauważam również z przykrością, że jego stan mówiąc krótko pogarsza się. Chodzi tu przede wszystkim o jakośc użytkowników i ich postów. Uważam, że należałoby się zastanowić w jaki sposób możnaby przywrócić forum do dawnej świetności. Piszcie więc jak według was poprawić obecną sytuację...

Ja postuluję przykładowo:
1) dalsze porządki forum odnośnie głupich, offtopicowych postów i głupich tematów.
2) dalsze porządki forum odnośnie nieaktywnych użytkowników, których wciąż jest sporo
3) zwiekszenie liczby moderatorów o 1. Myslę, że bufik ma zdecydowanie wazniejsze sprawy na głowie jeśli chodzi o pracę nad serwisem, dlatego nie jest zbyt aktywnym modem. Przydałby się trzeci aktywny mod.
4) Filtrowanie chetnych do rejestracji. Tak jak to pisałem w shoutbox'ie. Np. Motywowanie chęci zarejestrowania się nowego uzytkownika. Oczywiście nie zagwarantowałoby to 100% odrzucenia niemyslących nowych forumowiczów jednak w wyniku przesiewu przynajmniej część "kornelów" pozostałaby "na sicie".
5) Wprowadzenie ograniczenia pisania postów na pewien okres po rejestracji (np. tydzień lub dwa) oraz na zakładania tematów (okres dłuższy niż w wypadku pisania). Dzięki temu użytkownik, któremu zależałoby na aktywnym uczestniczeniu na forum obeznałby się wpierw mniej więcej w zasadach tu panujących a dopiero po jakimś czasie wziął się do działania.
6) Wprowadzenie konieczności przeczytania regulaminu. Z tym chyba byłoby najtrudniej. Obecnie wydaje mi się, że tylko niewielki procent nowo zarejestrowanych czyta reguilamin.

M 
Powstały z martwych

Ostrzeżeń:
 3/2/3
Wysłany: Wto 22 Mar, 2005   

zablokować forum dla użytkowników poniżej lat 15 (czyli jakieś 3/4 forum by odpadło) - wtedy może byłby stary porządek.

J.

TSR 
Powstały z martwych

Myslę, że szkoda byłoby Sierściucha...

vegangore 
Powstały z martwych

TSR napisał/a:
Myslę, że szkoda byłoby Sierściucha...

jo, zgadzam sie - z Sierściucha będą jeszcze ludzie -> lubi Tromę, a to wróży mu dobrze na przyszłość :wink:

a co do tych kornelów i innych fanów horroru z pod znaku resident evil to nawet nie mam słów ...

Majster 
Ojciec Założyciel

Ostrzeżeń:
 3/2/3

staramy się myślę że za jakiś czas będzie dobrze :twisted:

"Stłamszony swymi przyzwyczajeniami z myślą, że nie ma końca, a początkiem jest wybawienie. Zapewniam Cię, że to co znasz jest tylko chwilą ulatującą w nieznaność wszechświata" - A.Aldenbauer

SmołA 
V.I.P.

ja nie widze zanych zmian na forum, zawsze się znlazł ktos nowy co pisał jakies głupoty, ale to moze nawet i dobrze, bo przynamniej tak drętwo nie jest
rzeczywiscie niektórzy troche przeginają, ale tak zawsze było i to nie tylko tutaj
mody niech będa bardziej konsekwentni i lepiej niech pilnują forum i wszytkto będzie cacy

M 
Powstały z martwych

Ostrzeżeń:
 3/2/3

SmołA napisał/a:
ja nie widze zanych zmian na forum, zawsze się znlazł ktos nowy co pisał jakies głupoty, ale to moze nawet i dobrze, bo przynamniej tak drętwo nie jest
rzeczywiscie niektórzy troche przeginają, ale tak zawsze było i to nie tylko tutaj
mody niech będa bardziej konsekwentni i lepiej niech pilnują forum i wszytkto będzie cacy

tak kiedyś znalazł się KTOŚ noiwy kto pisał glupoty ale teraz obserwujemy zatrzesienie nowych młodzików co piszą głupoty ( np nightcrawler i ten jego koleś gej)

J.

[ Dodano: Wto 22 Mar, 2005 ]
Majster napisał/a:
staramy się myślę że za jakiś czas będzie dobrze :twisted:

na ciebie liczę najbardziej w robieniu nowego porządku lub w przywróceniu starego ładu ;)

J.

heysel 
Powstały z martwych

To se ne wrati :cry:

Nic nie da oczyszczanie forum, zwiekszenie ludzi odpowiedzialnych za forum itp. Po prostu, ludzie, ktorzy naprawde cos tutaj wnosili albo olali to forum, albo z innych przyczyn nie uczestnicza w dyskusji.
Gdzies okolo wakacji wszystko zaczelo sie psuc, juz wtedy byly proponowane w rozmowach zmiany, ktore mogly by zapobiec obecnemu poziomowi "dyskusji" na forum, jednak co niektorzy twierdzili, ze to tylko okres przejsciowy i nic zmieniac nie trzeba....

Wiekszosc nowych userow zamiast przegladac dokladnie forum woli zalozyc wlasny, czesto dublujacy albo debilny, temat, przez co naprawde ciekawe i interesujace tematy popadaja w zapomnienie.
Jest takze kwestia tego, ze w zasadzie wiekszosc ciekawych problemow i dyskusji na temat horroru i horrorow zostala juz poddana wymianie zdan i wymyslenie czegos co ruszylo by normalnych ludzi do pisania postow bedzie trudne. Mozna co najwyzej zalozyc watek o jakims nowym, badz malo znanym filmie, ale to i tak na gora kilka zdan.
Tak wiec chyba luzik pozostanie juz na zawsze dzialem najchetniej odwiedzanym, a tematy dotyczace Piateczkow i Jasonka najliczniej zakladanymi.

hehe wiecie jaka kiedys byla zabawa jak trafil sie tu jakis kretyn ? Nie zdarzalo sie to czesto i dlatego bylo fajnie, teraz jest odwrotnie (nie obrazajac nikogo).

Pinehead1 
Żywy trup

Moim zdaniem powinno być tak, że jak nowy user nie napisze w ciagu paru dni kilku sensownych postów, to powinien dostać bana. :D Rzeczywiście poziom postów niektórych uzytkowników forum jest śmieszny i żenujący (nie bede ich wymieniał, kto czyta ten wie o kogo chodzi :wink: )

Sabbath 
V.I.P.

Cytat:
3) zwiekszenie liczby moderatorów o 1. Myslę, że bufik ma zdecydowanie wazniejsze sprawy na głowie jeśli chodzi o pracę nad serwisem, dlatego nie jest zbyt aktywnym modem. Przydałby się trzeci aktywny mod.

ja jako były admin proponuję by modami zostali TSR i Smoła

Flaco 
Żywy trup

Wysłany: Sro 23 Mar, 2005   

A najlepiej to nam było za Piasta (tfu, znaczy się Flaco) :devil:

adamst85 
Powstały z martwych

Kiedyś bardzo starałem się zwracać uwage wszelkiej maści spammerom - teraz widząc, iż nikt się zbytnio nie przejmuje zamianą forum w czat - dałem sobie spokój. Pamiętam swego czasu, iż nawet zostały utworzone negatywne rangi - spammer czy jeszcze jakaś. Dlaczego praktycznie nigdy z nich nie korzystano? Mogło to ograniczyć zalew debilnych i nic nie wnoszących postów na forum. (vide pogawędki dwóch kolesi na forum - ostatnio).

http://horror.superhost.p...ighlight=#40294

http://horror.superhost.p...ighlight=#40283

http://horror.superhost.p...ighlight=#39495

Dżezus - Panowie - forum nie po to jest aby pisać byle co. Nieraz trafiają się im posty na temat (czyli jak chcą to potrafią) - zero reakcji modów na takie czatowanie - powoduje tylko rozprzestrzenianie się tego gówna. Przecież mod dysponuje jakimiś środkami zaradczymi. Proponuję aby moderatorzy w większym stopniu używali negatywnych rang i ostrzeżeń. A do wszystkich tych, którzy poczuli się urażeni moim postem - proponuję zacząć pisać do rzeczy w końcu, a nie do dupy. Pozdrawiam.

Cabal999 
Żywy trup

A do tego po raz wtóry pseudonim "NightCrawler" zyskuje znaczenie pejoratywne - swojego czasu taki posługiwał się legendarny już "złodziej recenzji" Mrozio [PL]. Oczywiście nie twierdzę, że obecny forumowicz i tamta osoba mają ze sobą coś wspólnego, ale i tak to chyba jakaś pechowa ksywka...

SmołA 
V.I.P.

teraz to mi sie obecy stan forum wcale nie podoba, cholibka Sabbath nie odpierdalaj wracaj na stanowisko i trzmaj to w ryzach jak to do tej pory było, jak tak dalej pójdzie to wszyscy będą wymiękac i wszytko runie, upadliście na łeb totalnie czy co

M 
Powstały z martwych

Ostrzeżeń:
 3/2/3

a najlepiej to dajcie mi moda - rozdałbym ze 300 banów i wszytsko by pasowało .

J.

Sponsor

Dołaczył: Dawno, Dawno Temu ...
Skad: Amityville

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi