Forum dyskusyjne serwisu Horror Online Strona Główna Forum dyskusyjne serwisu Horror Online
Forum strony Horror Online - kompendium wiedzy o horrorze.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Aliensgroup

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Książki grozy w skalach według użytkowników forum HO
Autor Wiadomość
Emilio 
Redaktor

Wysłany: Pią 14 Kwi, 2006   

Nocna Zmiana 10/10

Yoorask8 
V.I.P.

1. Emilio, oceniałeś już "Nocną Zmianę". Ba! Dałeś jej 9/10 ;)

2. Wielki Marsz - 9,5/10

3. To ocenianie jest bez sensu, bo i tak Pinehead1 nie podlicza już tych ocen... :(

jelen 
V.I.P.

Yoorask8 napisał/a:
3. To ocenianie jest bez sensu, bo i tak Pinehead1 nie podlicza już tych ocen...

To może znalazł by się jakiś fascynat który zliczłby ocenki?Miło by było.A i troche głupio jest oceniać wiecej niż raz jedną i tą samą ksiażkę a Nocna Zmiana była już poddana ocenie.

Emilio 
Redaktor

Yoorask8 napisał/a:
1. Emilio, oceniałeś już "Nocną Zmianę". Ba! Dałeś jej 9/10

Hehe, zapomniałem, dawno to musiało być(skleroza straszna rzecz). Aaa, 9/10, 10/10...jeden czort...jak bym najpierw dał 6/10 a teraz 10/10 to by było dopiero :lol: ...w każdym razie książka świetna :wink: :D .

Yoorask8 
V.I.P.

jelen84 napisał/a:
Yoorask8 napisał/a:
3. To ocenianie jest bez sensu, bo i tak Pinehead1 nie podlicza już tych ocen...

To może znalazł by się jakiś fascynat który zliczłby ocenki?Miło by było.A i troche głupio jest oceniać wiecej niż raz jedną i tą samą ksiażkę a Nocna Zmiana była już poddana ocenie.

Mógłbym się zadeklarować do podliczania, pod warunkiem, gdyby temat ten byłby całkowicie odświerzony, czyli ocenialibyśmy każdą książkę od nowa.

Argumenty:

1. Jest wiele nowych użytkowników, którzy zapewne chętnie by się pobawili w ocenianie
2. Za dużo bałaganu w tym temacie i za dużo podliczania na raz.

Los w rękach naszego szefa - SmołY :)

Raq 
V.I.P.

Wysłany: Nie 02 Lip, 2006   

Propozycja John Saul "Taniec" - 8+/10

Through the magic of future past the magician longs to see, one chants out between two worlds, fire, walk with me.

Pinehead1 
Żywy trup

Wysłany: Pon 03 Lip, 2006   

Yoorask8 napisał/a:
To ocenianie jest bez sensu, bo i tak Pinehead1 nie podlicza już tych ocen...

Bardzo przepraszam wszystkich za to, że nie podliczałem przez dłuuuuuugi czas tych waszych ocen... Po prostu od dłuższego czasu prawie nie zagladałem na forum z przeróżnych względów... :(

Yoorask8 napisał/a:
Mógłbym się zadeklarować do podliczania, pod warunkiem, gdyby temat ten byłby całkowicie odświerzony, czyli ocenialibyśmy każdą książkę od nowa.

Świetny pomysł, jestem za. Ja żadko bywam na forum (może teraz trochę częściej) i może nawet bym się za to w końcu zabrał, ale jest kolejna przeszkoda... Mianowicie pojutrze wyjeżdżam na dwa tygodnie i nie będe miał dostępu do neta, a po drugie tak jak powyżej napisałes przydałoby się ocenić książki od nowa, ponieważ cały czas przybywa na forum coraz więcej nowych userów, którzy zapewne z chęcią chcieliby wziąść udział w ocenianiu tych wszystkich książek, które my już ocenialiśmy...

Ps. jeszcze raz przepraszam wszystkich za to, że olałem ten temat.

kurczakt 
Świeże mięso

Wysłany: Nie 20 Lip, 2008   

Graham Masterton, Bezsenni - 8/10

totolotek84 
Zainfekowany

Ostrzeżeń:
 4/2/3
Wysłany: Pon 08 Cze, 2009   

Z Kinga mogę tylko polecić -GRA GERALDA"- bo tylko tę pozycję autora przeczytałem.- 8/10- tyl;ko 8 bo nie było na końcu morderstwa głównej bohaterki i żadnej sceny seksualnej. A ja ju.z myślałem, że ktoś przyjdzie do tego domku i ją....(niedomówienie, hi hi :mrgreen: ) Polecam -"Zabójczy żart"- ktoś to czytał, jesli tak to wie dlaczego teraz dam 9/10- rewelacja- polecam gorąco, wydawnictwo- CAPRICORN MEDIA LAZAR

Sponsor

Dołaczył: Dawno, Dawno Temu ...
Skad: Amityville

Odpowiedz do tematu