Forum dyskusyjne serwisu Horror Online Strona Główna Forum dyskusyjne serwisu Horror Online
Forum strony Horror Online - kompendium wiedzy o horrorze.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
czego brakuje...
Autor Wiadomość
carmilla 
V.I.P.

Wysłany: Pon 16 Lut, 2004   czego brakuje...

otóż brakuje mi Innych... całkiem dobry film (z gatunku tych klimatycznych), w sumie nowy, więc zupełnie nie wiem dlaczego pominięty...

Flaco 
Żywy trup

Wysłany: Pon 16 Lut, 2004   

Widocznie żaden redaktor go nie widział :wink:
Film jest w moich planach "do recenzji", więc może niedługo się pojawi.

carmilla 
V.I.P.

brakuje mi też Królestwa, tylko że nie jestem pewna, czy to można traktować jako horror... ale jeśli nie horror to co???

Flaco 
Żywy trup

Co do Królestwa, to raczej seriali nie umieszczamy w bazie recenzji :) Choć kto wie co będzie w przyszłości.

carmilla 
V.I.P.

kiedyś ktoś mówił mi o tym jako o 4-godzinnym filmie... i się trochę zdizwiłam jak obejrzałam w tv 8-odcinkowy serial...

Dżuma
W stanie rozkładu

a moze by jakiś redaktor zaczą opisywać filmy Kinga :D :d i moze E.A. Poe oraz coś z Lovecrafta jeszcze, oraz horrorki z klimatem a nie same krwawe

Nie samym Gore człowiek żyje !
Ty sie Flaco zajmij takimi produkcjami a niech reszta recenzuje co recenzuje , Gore
itp ...

Dobrze ze będziesz Azjatyckie Kino recenzował :)

Flaco 
Żywy trup

Nie bój się Dzuma ja się Gore nie tykam, no chyba że jakieś Japońskie :wink:
Tu mogę ci zdradzić co zamierzam opisać a najbliższym czasie:
Versus
Ringu 0-2
Battle Royale 2
Ju-On The Grudge
The Others
i inne

Dżuma
W stanie rozkładu

Battle Royale 2 na imdb nie kwalifikują tego do Horroru :(
:arrow: http://www.imdb.com/title/tt0338763/

Ju-on The Grudge to jest w sumie 3 część serii ja będe miał niedługo pierwszą i drugą cześć :D :D oczywiście na DVD bo inny format jest nie legalny tfu tfu:)

Sabbath 
V.I.P.

Dżuma - filmów Lovecrafta to mamy całkiem sporo opisanych , a filmy Kinga stopniowo są przeze mnie dodawane ( np. tydzień temu dodałem "Maxiumum Overdrive" )
Carmilla - do opisania jest tak wiele filmów, że wymienianie jakichś poszczególnych tytułów typu "Inni" (że to niby akurat tego czy innego nie ma) jest trochę bez sensu. Tygodniowo staramy się opisywać ok.6-8 filmów i wydaje mi się, że to całkiem niezły wynik jak na nasze możliwości. Prędzej czy później w H-O będzie opisane prawie wszystko -> jeśli wyrobimy obecne tempo to mogę obiecać, że do końca roku liczba recenzji przekroczy ilość 350 filmów :-)
PS. Aby dopełnić mą odpowiedź dodam, że w gruncie rzeczy Horror-Online istnieje od niedawna, a w przeciągu ostatnich 5 miesięcy udało nam się opisać 120 filmów ale pamiętajcie, że nie samym filmem człowiek żyje -> zapraszam do czytania newsów :-)

Flaco 
Żywy trup

Może i to nie Horror :) Ale i tak opsze a czy Majster to zamieści to już inna historia. The Grudge na razie będzie tylko recenzja pierwszej części, bo tylko taką mam na DVD.

Dżuma
W stanie rozkładu

W sumie to możńa nazwać jakąś serią , a prezentuje sie tak:

Ju-on reĹź. Takashi Shimizu :arrow: http://www.imdb.com/title/tt0330500/
Ju-on 2 reĹź. Takashi Shimizu :arrow: http://www.imdb.com/title/tt0330501/
Ju-on: The Grudge reĹź. Takashi Shimizu :arrow: http://www.imdb.com/title/tt0364385/
Ju-on: The Grudge 2 reĹź. Takashi Shimizu :arrow: http://www.imdb.com/title/tt0367913/

więc można to jakby nazwać 4 częsciami

Cannibal_Gientelmen 
W agonii

mi brakuje.... piątej klepki ,czy którejstam, a tak poważnie to nie powiem czego brakuje, bo chce byc pierwszy w polsce co opiszę owe filmy hahaha :mrgreen:
zartuje oczywiscie ,zanim ja napisze recke to minie rok :mrgreen: a jak juz zaczynam pisać ,to conajmniej kilka :mrgreen: a tak pozatym to jestescie COOL bo opisujecie corazwięcej GORE a coraz mniej zwykłe horrory typu "President Debil" albo "Drakula Tysiąc pińcet" :mrgreen:

Cabal999 
Żywy trup

Wysłany: Wto 19 Paź, 2004   

PODZIĘKOWANIA - za publicystykę i ciekawe artykuły w tym dziale (powinieniem pisać o tym w innym temacie, ale mój post jest w nim od dłuższego czasu ostatnim, ponadto nie mam możliwości edycji swoich postów).
PYTANIE - o sylwetkę Stephena Kinga. Jest "dociągnięta" do 1980 roku. Czy to może celowy zabieg (na zasadzie "reszta jest już powszechnie znana"), czy może nastąpi kiedyś część druga??

MTL 
Powstały z martwych

Ostrzeżeń:
 2/2/3
Wysłany: Pią 12 Lis, 2004   

luknijta na tytula ---> http://www.horror.com.pl/recenzje/astrozombies.php

...gdybyscie jeszcze dzial o grach zaczeli tworzyc byloby juz chyba wszystko na temat horroru...

Deicide Satanus 
V.I.P.

Wysłany: Sob 13 Lis, 2004   

hmmm......
tak sobie ostatnio myslalem ze moze do kazdej ecenzji na HO dodac jakoms podstronke w ktorej kazdy uzytkownik tego forum moglby wyrazic opinie na temat danego filmu(chodzi mi o jakies niejednozdaniowe sensowne wypowiedzi),
niektorzy sie sugeruja gustami recenzentĂłw, chociaz maja je wogole inne
no nic to jest tylko taki moj pomysł :mrgreen:

Sponsor

Dołaczył: Dawno, Dawno Temu ...
Skad: Amityville

Odpowiedz do tematu