Forum dyskusyjne serwisu Horror Online Strona Główna Forum dyskusyjne serwisu Horror Online
Forum strony Horror Online - kompendium wiedzy o horrorze.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Aliensgroup

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Batman - najlepsza część

Która część najlepsza?
Batman (1989) reż. Tim Burton
12%
 12%  [ 4 ]
Batman Returns (1992) reż. Tim Burton
9%
 9%  [ 3 ]
Batman Forever (1995) reż. Joel Schumacher
0%
 0%  [ 0 ]
Batman and Robin (1997) reż. Joel Schumacher
0%
 0%  [ 0 ]
Batman Begins (2004) reż. Christopher Nolan
6%
 6%  [ 2 ]
The Dark Knight (2008) reż. Christopher Nolan
24%
 24%  [ 8 ]
The Dark Knight Rises (2012) reż. Christopher Nolan
45%
 45%  [ 15 ]
inny (który?)
3%
 3%  [ 1 ]
Głosowań: 22
Wszystkich Głosów: 33

Autor Wiadomość
Chal-Chenet 
V.I.P.

Wysłany: Wto 16 Sie, 2005   Batman - najlepsza część

Jak wyżej: jaki jest według was najlepszy film o Gacku? co się w nim podobało itepe, itede? Jak dla mnie to po zastanowieniu chyba jednak mimo wszystko "Batman Returns" za wspaniałą Catwoman i przede wszystkim fenomenalnego Pinguina, za miasto Gotham pokazane w filmie, za jego baśniowość (chociaż podoba mi się również realizm "Batman Begins"). Tyle. Czekam na Wasze opinie.

Edit: Poprawa "krzaczków".
Ostatnio zmieniony przez Chal-Chenet Wto 31 Lip, 2012, w całości zmieniany 4 razy  

SmołA 
V.I.P.

Wysłany: Wto 16 Sie, 2005   

utaj tylko 2 filmy się licza, czyli dwie pierwsze częsci Burtona, raczej stawiam je na równi, ale ze jako pierwszą obejżałem jedynkę i pamiętam jak za młodu strasznie się tym filmem podniecałem, mam nawet komiks z 1990 roku na jego podstawie, to zagłosuje na nią

Duriel 
W stanie rozkładu

Chcoiaż najnowszego nie oglądałem (i mnie jakoś nie ciągnie) to i tak głosuję na Pingwina. Kreek! Kreek! :)

veidt 
Żywy trup

zaglosuje na 1 z rewelacyjnym jokerem, chociaz tez jeszcze nie widzialem batman:begins. do ankiety mozna bylo jeszcze dodac kinowke z batmanem z 1966 z rewelacyjnym adamem westem, tamten film to dopiero kopie dupy heh.

Chorus 
Żywy trup

Ostrzeżeń:
 3/2/3

Szkoda ze nie umiesciłes w ankiecie słynnego serialu z lat 60 w którym to Batman ( Adam West ) latał w seksownych rajtuzkach a na ekranie ukazywały sie komiksowe chmurki.Mimo całej kiczowatosci przedsięwzięcia miał on swój urok i nieodparty komizm.
Oczywiscie głosuje na " Batman " Burtona , z niezastąpionym Michaelem Keatonem w roli tytułowej i Nicholsonem z rozbrajającym uśmieszkiem w roli Jokera.Burton nigdy nie przekracza - jak robił to pozniej Schumacher - cienkiej granicy pomiedzy stylizacją a kiczem w którym utąneły " Batman Forever " i " Batman i Robin " moim zdaniem nadające sie co najwyzej do kasacji.Nowy film Nolana stanowi pewne odstępstwo od wczesniejszych wersji , co nie zawsze wpływa na jego korzysc.W efekcie film jest odległy zarówno od filmu Burtona jak i wersji Schumachera.A więc pół na pół.

Chal-Chenet 
V.I.P.

Chorus napisał/a:
Szkoda ze nie umiesciłes w ankiecie słynnego serialu z lat 60 w którym to Batman ( Adam West ) latał w seksownych rajtuzkach a na ekranie ukazywały sie komiksowe chmurki

wiem, ale potentegowało mi się coś jak już temat wysyłałem i nie dodało niestety opcji "inny".
Tak w ogóle chciałem jeszcze dodać, że na uwagę zasługują też wszelakie pełnometrażowe filmy animowane z Batmanem, gdyż bywa, że również prezentują wysoki poziom (mi np. bardzo przypadł do gustu "Return of the Joker" i mimo, iż jest to film z tzw. Batmanem przyszłości, to trzyma on klimat komiksu i jest godny polecenia)

Snejk 
Żywy trup

Trudny wybór. Oczywiście mówię tu części 1 i 2. Oba filmy są świetne, ale jak mam zagłosować na jedną to niech będzie to jedynka

SzaFa 
W agonii

ja głosuję oczywiście na 1 najbadziej mi się podobała

adamst85 
Powstały z martwych

Ja głosuje oczywiście na Batman Returns, na drugim miejscu Batman begins - Batman - także świetny - ale wolę te dwie części bardziej. Co do Joela - zostawiam bez komentarza... Skoro tak marudzicie - jeden chce Adama Westa , drugi animowanego w ankiecie - ja chce Batman Dead End - co , że krótki? Lepszy od Forever i Robina....

Chal-Chenet 
V.I.P.

adamst85 napisał/a:
ja chce Batman Dead End

faktycznie, dobry fanfilm, pomysł pokazania Batmana a także Aliena i Predatora w filmie jest godny pochwały, a co lepsze nie tylko pomysł, ale i wykonanie, no i Joker w tym filmiku jest bardzo podobny do tego komiksowego, a to lubię.

maly_iwan 
W stanie rozkładu

Jak lda mnie najlepsze sa 2 pierwsze czesci, ale jednak troche bardziej wole 1 z racji swietnej kreacji Jacka Nicholsona. Rowniez begins jest dobry nietraci kiczem jak batman forever i batman i robin.
to moja jest mojsza niż twojsza.
Że właśnie moja racja jest
racja najmojsza!

sakooL
[Usunięty]

Dla mnie istnieja tylko Batman i Batman Returns. A wybieram ten pierwszy, bo...byl pierwszy :D

No i jeszcze Batman: Dead End - 3 miejsce

M 
Powstały z martwych

Ostrzeżeń:
 3/2/3
Wysłany: Czw 18 Sie, 2005   

moj glos idzie na "batman I robin" - chyba najmroczniejsza czesc sagi ... sugestywnie oddana atmosfera wielkiego miasta gotham chylacego sie ku upadkowi , wszedzie brud, hihilizm, zbrodnia ... bardzo wysoki realizm scen oraz niespotykana brutalnosc ... no i jedna z najbardziej posepnych, przerazajacych postaci w historii kina - mr freeze... jak dla mnie kult - czekam na specjalna edycje 5 dvd

J.

Charles 
W stanie rozkładu

Zadzam się w całej rozciągłości z xmyersemx "Batman i Robin" to zdecydowanie najlepsza cześc sagi. Świetny Szwarzi w roli mister friza, Gorge Clooney czyli najlepszy Batman. No i te genialne scenografie. Bardzo wysoko rekomenduję. Normalnie rewelacja.

Duriel 
W stanie rozkładu

Hahaha, xmyersx, to jeszcze lepsze niĹź Twoja lista filmĂłw wszechczasĂłw :)
Rozumiem dla gnicia napisać, ale żeby na serio załosować? :lol:

Sponsor

Dołaczył: Dawno, Dawno Temu ...
Skad: Amityville

Odpowiedz do tematu