Forum dyskusyjne serwisu Horror Online Strona Główna Forum dyskusyjne serwisu Horror Online
Forum strony Horror Online - kompendium wiedzy o horrorze.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: bufik
Sro 26 Lip, 2006
Co ostatnio widziałem
Autor Wiadomość
F.R.E.D-K. 
W agonii

Wysłany: Nie 28 Cze, 2015   

dumb and dumber to - jak dla mnie 2/10 mimo ze jedynka ma u mnie 10/10 i uwazam ja za swoja ulubiona komedie ever, w jedynce bylo oryginalnie, bylo duzo novum - tutaj juz 1000 pro hollywoodu i czulem sie jakby aktorzy puszczali do mnie oczko zza kamery, co bylo zbyt gejowskie nawet jak dla mnie czyli czlowieka akceptujacego wszelkie przemiany odmiennosci (poza islamizmem i cyganstwem). 2/10 max imo, zasmialem sie raz.

human centipede 3 - poprzednie czesci 2/10, trzecia 1/10, bo tym razem nie mamy horroru a slaba komedie w stylu tromy, jednak troma znacznie lepsza bo ma charakter a tu po prostu czysta glupota, plakac się chce, ze taki gamon i cap z opona na bebechu kreci profesjonalne filmy, 1/10.

mad max fury road - przyznam ze po pierwszych 10 min myslalem, ze nie moje klimaty ale ogladajac dalej wkrecilem sie grubo, film zapewnia godziwa rozrywkę. szczerze mowiac, nie wiem czy nie wolalbym bardziej realnych scenerii ale nie jest zle. męska baba bez reki na plus a hardy ma u mnie dozywotni props za bronsona. duzy plus, ze filmik w klimacie starych czesci ale wiadomo kto rezyseruje. 9/10.

ULUBIONE FILMY: Cannibal Holocaust, Cannibal Ferox, Mountain of Cannibal God, Eaten Alive, Amazonia, Jungle Holocaust, Deep River Savages, Chujdo Cannibale, Emanuelle and the Last Cannibals.

Magnis 
Żywy trup

Wysłany: Nie 05 Lip, 2015   

Ja gorę
Choć krótki to fajnie się ogląda. Aktorsko zagrany dobrzy, ma momenty "z dreszczykiem" i trochę humoru.

Wendy 
Moderator

Wysłany: Nie 05 Lip, 2015   

Magical girl - świetny hiszpański dramat, o tym jak chcąc zrobić coś dobrego można poruszyć lawinę zła

Ixio 
Świeże mięso

Ostrzeżeń:
 4/2/3
Wysłany: Wto 07 Lip, 2015   

Human Centipede 3- Zwariowane bardzo. Dziwne. Trudno Ocenić. Momentami śmieszne bardzo z drugiej strony chore.

Mad Max Fury - 4 razy obejrzałem. Dobre. Cały film to praktycznie sam pościg. 9/10

Dumb and Dumber 2 - Gorsze od jedynki sporo. Postaci tak samo dobre ale scenariusz do kitu. 5/10

Poradnik Pozytywnego Myślenia - Ciekawy komedio/dramat. 8/10

Igrzyska Śmierci 1,2,3 - Podobało mi się z czego 3 część najbardziej - czekam na kontynuacje. 8/10

Dziewczyna z Tatuażem (2011) - Super film Thiller od Finchera. 10/10

Conan Barbarzyńca - Z Arnoldem Scharzeneggerem. Wypas. 10/10

Hobbit - Nawet OK. 7+/10

Magnis 
Żywy trup

Wysłany: Nie 20 Gru, 2015   

Gdzie jest trzeci król
Kryminał polski o kradzieży cennego obrazu. Sama zagadka dość pogmatwana, a zakończenie dość dobre. Ciekawy z plejadą polskich gwiazd i świetnie się ogląda.

Zbrodniarz, który ukradł zbrodnie
Dość dobrze zrealizowany kryminał i zagrany. Początek przerywany jest obrazami z przeszłości kto co robił podczas kradzieży. Trochę to wprowadza zamieszania, ale czym dalej robi się ciekawie. Dobrze się ogląda.

Dia13 
W agonii

Wysłany: Czw 10 Mar, 2016   

Las Samobójców
Młoda Amerykanka przyjeżdża do mrocznego lasu Aokigahara leżącego w Japonii, aby odnaleźć zaginioną siostrę.

Tak bardzo się napaliłam na ten film ponieważ legendy i fakty związane z lasem Aokigahara są przerażające. Niestety... zawiodłam się. :neutral: [/b]

Sponsor

Dołaczył: Dawno, Dawno Temu ...
Skad: Amityville

Odpowiedz do tematu