Forum dyskusyjne serwisu Horror Online Strona Główna Forum dyskusyjne serwisu Horror Online
Forum strony Horror Online - kompendium wiedzy o horrorze.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Aliensgroup

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Poszukiwane książki
Autor Wiadomość
SoLo 
Żywy trup

Wysłany: Pon 27 Lis, 2006   Poszukiwane książki

Na pewno na forum są osoby które od dawna poszukują jakiejś książki i nie mogą jej dostać ani w księgarni ani w bibliotece. Więc jeśli poszukujecie jakiegoś konkretnego tytułu należącego do szeroko pojętej literatury grozy lub też książki która horrorem wcale nie jest, piszcie o tym w tym temacie. Podawajcie tu tytuły książek których aktualnie poszukujecie a być może ktoś z forum będzie mógł wam pomóc i się z wami wymieni, odsprzeda czy też wypożyczy ;) poszukiwaną przez was książkę lub po prostu skieruje was to jakiejś mało znanej internetowej księgarni która aktualnie posiada poszukiwany przez was egzemplarz książki :)

mictlantecutli 
W agonii

Wysłany: Pon 27 Lis, 2006   

Ja od jakiegoś czasu poszukuję "Szczurów" Herberta. Ostatnio zdobyłem "Dom czarów", a Szczurków za diabła nie mogę złapać - od lat.

jelen 
V.I.P.

Ja chętnie zakupiłbym Księgi Krwi III i Jestem Legendą.Interesują mnie tylko ksiażki w idealnym stanie i za rozsądną cenę :D

mictlantecutli - oblukaj:

http://www.allegro.pl/ite...t_szczury_.html

M@rio 
Redaktor

Jeleń - "Księgi krwi" to w sumie żaden rarytas. Często na allegro bywa. Jakbyś kiedyś był na katowickim dworcu PKP, to obecnie w antykwariacie w dolnym holu jest część III - stan idealny za bodajże 15 zł, choć z allegro idzie to wyszarpnać taniej ;) . "Jestem legendą" też bywa na allegro - sam właśnie stamtąd zakupiłem mój egzemplarz, jednak na pewno trudniej to dostać niż "Księgi krwi" :)

mictlantecutli 
W agonii

jeleń, dzięki, księgi 3 mam w stanie idealnym praktycznie, jeśli chcesz, mogę wystawić na allegro z magiczną formułą KUP TERAZ za rozsądną cenę. Co Ty na to? Powiedzmy 5 zlociszy;) Tylko niech z pocztą się wyjaśni sprawa:)

jelen 
V.I.P.

mictlantecutli napisał/a:
jeleń, dzięki, księgi 3 mam w stanie idealnym praktycznie, jeśli chcesz, mogę wystawić na allegro z magiczną formułą KUP TERAZ za rozsądną cenę. Co Ty na to? Powiedzmy 5 zlociszy;) Tylko niech z pocztą się wyjaśni sprawa:)

Heh właśnie z godzinę temu zalicytowałem Księgi właśnie za 5 złociszy :D Ale dzieki za chęci, jakbym przegrał licytację to na bank się odezwę

zmijka
Gość
  Wysłany: Nie 31 Gru, 2006   poszukuje ksiażki

:vampire:
ludzie blagam o pomoc poszukuje ballady goethego "narzyczonej z koryntu" jezeli ma ja ktos prosze pilnie o kontak potrzebna mi ta ksiaszka do mojej pracy blagam pomozcie !!!!!!!!!!!!!!!
:vampire:
ps. to moje gg 2841839

Smagal 
Świeże mięso

Wysłany: Nie 04 Lut, 2007   

ja szukam ksiazki Stephena Kinga - IT oczywiscie po polsku :)

na allegro trudno znalesc i chcialbym ją kupic w miare tanio bo nowa kosztuje 45zl :(

NESTOR_WUTANG 
Powstały z martwych

Cytat:
ja szukam ksiazki Stephena Kinga - IT oczywiscie po polsku

hah , w tej chwili ja poszukuje właśnie tej samej :devil: . U mnie w mieście w bibliotekach nie ma , będe musiał pewnie kupić nową. a nowa to kolo 6 dych pewnie ...
Oprócz "To" poluje na "Wyklętego" Grahama Mastertona...

Pinehead1 
Żywy trup

Nie wiem jak "Wyklęty" Mastertona, ale "It" Kinga na pewno znajdziecie w pierwszym lepszym Empiku. Wiem bo sam tam dosyć często jestem i przeglądam zawsze książki Króla. ;-)

Smagal 
Świeże mięso

Wysłany: Wto 06 Lut, 2007   

tylko ze It kosztuj 45zl wszedzie prawie...

Pinehead1 
Żywy trup

Wysłany: Czw 08 Lut, 2007   

Smagal napisał/a:
tylko ze It kosztuj 45zl wszedzie prawie...

Za dobrą jakośc i treść się płaci... Tak już jest. Książki, które mają np. 300 stron kosztują często około 40zł, a "It" ma ich ponad 1200, więc uważam, że 45zł to przystępna cena. ;-)

Kiedyś, w sumie całkiem niedawno, jak były problemy z dostępem do takich knig Kinga jak własnie "It", czy "Bastion", przed tym jak Zysk I-Ska wznowiło ich wydawanie, ceny obydwu książek na allegro wynosiły nieraz grubo ponad 100zł i jak tylko sie pojawiły to zaraz znikały.

NESTOR_WUTANG 
Powstały z martwych

Cytat:
It" ma ich ponad 1200, więc uważam, że 45zł to przystępna cena. ;-)

ja się z Tobą w 100 % zgodze ;) . Bo to bardzo gruba książka i bardzo tanio jak dla mnie idzie zaplacic za nią.. A po drugie to przeciez jedna z najlepszycj ksiązek grozy jakie powstały a po trzecie to samego Kinga więc nie ma zadnego "ale" :mrgreen: . W tym miesiącu mysle ze kupię. Poszukam w empiku lub pojadę do innego miasta poszukac jej w księgarniach , być moze znajdę . A jezeli nie , no to na allegro sprobuje kupić :devil: . Teraz to nie ma odwrotu. Napalilem się na nią i musze ją mieć :)

Raq 
V.I.P.

Poszukuję ksiązki która tematycznie traktuje o sztanie albo ów postać w niej choć występuje...niby multum takich pozycji mamy ale jakos konkretu nie mogę znaleźć...potrzebuję jej do prezetacji z polskiego..."Sposoby kreowania wizerunku szatana w literaturze i innych dziedzinach sztuki"...muszę coś szybko znaleźć i zeby było w miarę cieńkie (objętościowo :P ) :D ...tak ze dziękuję z góry za pomoc :)

Through the magic of future past the magician longs to see, one chants out between two worlds, fire, walk with me.

M@rio 
Redaktor

Raq - przecież wypisali Ci ludzie książki o tej tematyce w innym temacie...

Sponsor

Dołaczył: Dawno, Dawno Temu ...
Skad: Amityville

Odpowiedz do tematu