Forum dyskusyjne serwisu Horror Online Strona Główna Forum dyskusyjne serwisu Horror Online
Forum strony Horror Online - kompendium wiedzy o horrorze.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
KONKUS HORROR FESTIWAL
Autor Wiadomość
Skaras 
Zombie pożeracz mięsa

Wysłany: Pią 10 Paź, 2008   KONKUS HORROR FESTIWAL

Wraz z Multikinem chcielibyśmy Was zaprosić do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania jest 16 POJEDYNCZYCH karnetów na cały festiwal w 16 kinach na terenie całej Polski.

Konkurs trwa do 13go października do godziny 12.00.

LINK DO KONKURSU

Z pośród wszystkich nadesłanych prawidłowych odpowiedzi wylosujemy po jednym szczęśliwcu na każde kino.

Listę zwycięzców zamieszczę w tym temacie 13go października.

Dudimmu 
Administrator

Wysłany: Pon 13 Paź, 2008   

Zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w konkursie. Nagroda jest bardzo atrakcyjna, w końcu to wejściówki na najwiekszy festiwal horrorowy w Polsce. Konkurs zostaje przedłużony do jutra do południa.

Wypełnijcie proste odpowiedzi i zgarnijcie karnety, nic prostszego!!!!!

Życze szczęścia!!!!!!!

CZYTAĆ REGULAMIN !!!

Skaras 
Zombie pożeracz mięsa

Nie ma jeszcze chętnych na kina w

Multikino Poznań 51
Multikino Gdańsk
Multikino Kraków
Multikino Elbląg
Multikino Poznań St Browar
Multikino Włocławek
SS Gdynia

Więc każdy kto przyśle zgłoszenie do tych kin i nawet odpowiedź nie będzie idealna ( ;-) ) ma olbrzymią szanse, że wejściówki wygra tak więc macie jeszcze trochę czasu, więc przysyłajcie swe odpowiedzi.

carmilla 
V.I.P.

Dudimmu napisał/a:
Zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w konkursie. Nagroda jest bardzo atrakcyjna, w końcu to wejściówki na najwiekszy festiwal horrorowy w Polsce. Konkurs zostaje przedłużony do jutra do południa.

wiesz, w zeszłym roku dostałam karnet. I trochę żałowałam straconego czasu. Chyba 2 filmy na cały festiwal uznałam za warte obejrzenia.
Tu będą takie, które znam (oba Argento, w tym jeden beznadziejny) i jeden, którego za Chiny Ludowe oglądać nie zamierzam - nawet za darmo. Jak się przejdę, to na 1 dzień i wystarczy (tylko muszę odpowiednie filmy wybrać) :candyman:

Skaras 
Zombie pożeracz mięsa

Wysłany: Wto 14 Paź, 2008   

Lista zwycięzców:

Multikino Warszawa Ursynów - Michał Galczak
Multikino Zabrze - Piotr Brzoska
Multikino Bydgoszcz - Robert Młotkowski
Multikino Szczecin - Anna Juszkiewicz
Multikino Złote Tarasy - Daniel Michalak
Multikino Wroclaw Arkady - Łukasz Dudek
Multikino Wroclaw Pl Gr - Marek Kurzok
Multikino Rybnik - Marcin Rakowski
SS Łódz - Dariusz Jackowski

Gratuluję zwycięzcom. Bilety będą do odebrania w kasie, dam znać kiedy, bo sam jeszcze nie wiem :razz: .

Raq 
V.I.P.

Wysłany: Wto 14 Paź, 2008   

WOW!! Ale bomba! Super!! czekam na info co i jak! nareszcie pretekst zeby isć do kina :D

Through the magic of future past the magician longs to see, one chants out between two worlds, fire, walk with me.

kasia 
Powstały z martwych

Wysłany: Sro 15 Paź, 2008   

czy moje zgloszenie tez bd brane pod uwage jezeli wyslalam je dopiero dzisiaj? :terminator:

Skaras 
Zombie pożeracz mięsa

Niestety, lista zwycięzców wczoraj poszła już do mulitikina. Wejściówki już powinny być dostępne w kasach. Jak ktoś odbierze niech da znać w tym temacie.

kasia 
Powstały z martwych

szkodaaaa.... :neutral:

Pudzian1985 
Powstały z martwych

Wysłany: Czw 16 Paź, 2008   

Wow. Pierwszy raz w zyciu cos wygralem:D. Bileciki juz odebralem. Dziwne ze nawet dowodu nie prosili. A jakby ktos inny odebral. Ile osob w Lodzi bralo udzial w konkursie? Ps. ktos z Lodzi wybiera sie na ten festiwal?

Skaras 
Zombie pożeracz mięsa

Z Łodzi byłeś jedyny. W ogóle to wszystkich odpowiedzi przyszło jakieś 14 :mrgreen: . Nie rozumiem, przecież połowa miast nie została obsadzona, a pytania były banalne (chociaż nawet jak ktoś źle odpowiedział to mu przyznawałem nagrodę, o ile nie było na dane miasto kogoś kto miał wszystkie poprawne). Czy aż tak mało ludzi idzie na ten festiwal, czy Polacy po prostu lubią wydawać pieniądze...? W każdym bądź razie frekwencja była tak żałosna, że zastanawiam się, czy jest w ogóle sens organizowania takich konkursów, bo bądź, co bądź trochę mi głupio jak wyłudzam jak największą ilość wejściówek dla naszych forumowiczów od szefostwa multikina, a potem im wysyłam listę z połową miast nieobsadzonych... :roll: Przecież to wszystko dla WAS i ja sobie tych karnetów nie przywłaszczam, a po takiej frekwencji to tylko człowiek uświadamia sobie, że szkoda zachodu.

Raq 
V.I.P.

Ja od siebie powiem ze moim zdaniem mało było o tym gadki, ja nie zwróciłem uwagi i przyznam ze odpowiedzi wysłąłem bo mi się cholernie nudziło 9siedziałem chory) i byle czym chciałem się zająć...no i jeszcze jedno IMO o WIELE bardziej atrakcyjnie wygląda konkurs gdzie do wygrania sa bilety na PARĘ....no i myślę ze rekalma +podwójne zaproszenia to by był klucz to kilkudziesięciu conajmniej zgłoszeń :) Zakłądam ze z Rybnika tez byłem sam hehe

Through the magic of future past the magician longs to see, one chants out between two worlds, fire, walk with me.

Snejk 
Żywy trup

nie wygralem wiec mnie oszukali :neutral:

gratuluje wygranym.
:evil:

i tak program nieciekawy ;]

Nosferatu 
Zainfekowany

Wysłany: Pią 17 Paź, 2008   

Tylko 14 uczestników a ja znowu nie wygrałem.Niemam cos szczęscia w tych konkursach :verymad:
No cóż może za rok.Moge jedynie pogratulowac wygranym i isc sobie bilet kupic w kasie. :shoot:

M@rio 
Redaktor

Wysłany: Pią 17 Paź, 2008   

Pudzian1985 napisał/a:
Wow. Pierwszy raz w zyciu cos wygralem:D. Bileciki juz odebralem. Dziwne ze nawet dowodu nie prosili. A jakby ktos inny odebral

W rybnickim Multikinie sprawdzali numer dowodu i trzeba było się podpisać, więc środki ostrożności zostały zachowane :)

Sponsor

Dołaczył: Dawno, Dawno Temu ...
Skad: Amityville

Odpowiedz do tematu