Forum dyskusyjne serwisu Horror Online Strona Główna Forum dyskusyjne serwisu Horror Online
Forum strony Horror Online - kompendium wiedzy o horrorze.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
KONKUS HORROR FESTIWAL
Autor Wiadomość
Skaras 
Zombie pożeracz mięsa

Wysłany: Pią 17 Paź, 2008   

M@rio napisał/a:
Pudzian1985 napisał/a:
Wow. Pierwszy raz w zyciu cos wygralem:D. Bileciki juz odebralem. Dziwne ze nawet dowodu nie prosili. A jakby ktos inny odebral

W rybnickim Multikinie sprawdzali numer dowodu i trzeba było się podpisać, więc środki ostrożności zostały zachowane :)

To akurat przez to, że cośtam poknocili i wydali jakąś wejściówkę nie temu komu trzeba, znaczy się Twoją dostał chyba Raq :grin: , czy jakoś tak.

Raq 
V.I.P.

Ja wejściówki jeszcze nie odebrałem (Rybnik) :| więc o so chosi jakby?

Through the magic of future past the magician longs to see, one chants out between two worlds, fire, walk with me.

M@rio 
Redaktor

Chodzi o to, że oni mieli tam jakies problemy z listą osób, które mają otrzymać karnet. Wczoraj jej jeszcze nawet nie mieli i dopiero po mojej interwencji to załatwiali. Dzisiaj, jak dzwoniłem, to przez telefon mi powiedzieli, że mają tylko dla Raqa. Ale jak się zjawiłem osobiście, żeby to wyjaśnić, to jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki znalazł się dodatkowy karnet ;]

Skaras 
Zombie pożeracz mięsa

Juz wiem, o co chodzi. Zapomnieli powiadomic kina o wejsciowkach dla redaktorow i zrobili to dopiero wczoraj wieczorem. Tak czy siak, kazdy swoja wejsciowke otrzyma!

kasia 
Powstały z martwych

Raq napisał/a:
no i myślę ze rekalma

to jest racja-ja dopiero 13 po godz 12 zauwazylam ze w ogole takie cos bylo :mrgreen:
no i 15 doweidzialam sie ze konkurs byl przedluzony do 14..

Skaras 
Zombie pożeracz mięsa

Wysłany: Sob 18 Paź, 2008   

A mi się wydaje, że wystarczy przeglądać newsy (już od tygodni było wiadomo, że będzie konkurs), a w dzień wystawienia pojawił się news, po za tym temat na forum...

Raq 
V.I.P.

Ale jednak, ja, i myślę ze nie tylko, wchodze na 4um lookam posty nieprzeczytane, sprawdzam co interesuje i tyle...niekiedy coś uleci uwadze :) Pamietam swego czasu Horror Quiz w którym brałem udział bym mocno reklamowany na HO, tzn bylo sporo gadki i w temacie i w SB i to jako tako nakręciło ludzi do zabawy, myśle ze odpowiednio wcześniej mocna rekalama była by dobra, ale jak mówie wejsciówki dla dwojfa były by o WIELE bardziej atrakcyjne...no a zresztą problem jest tez w tym ze, no nie oszukujmy się, filmy na festiwalu są cieńkie, mnie interesuje chyba tylko suspiria mimo ze juz widziałem... Repertuar jest cieńkawy, czas też (spędzam całe dnie od rana do wieczora na uczelni więc praktycznie tylko piątek i sobota to moje dni, choć kto wie).....to chyba gł mankamenty
I pytanie z typu tych głupich....czy na pokaz Masters of Horror obowiązuje ta wejściówka? bo na sajcie pisze ze na ten seans jest osobny bilet

Through the magic of future past the magician longs to see, one chants out between two worlds, fire, walk with me.

AccessDenied 
Żywy trup

Raq napisał/a:
na sajcie pisze ze na ten seans jest osobny bilet

No błagam... 'jest napisane'... :mrgreen:

Raq 
V.I.P.

AccessDenied napisał/a:
No błagam... 'jest napisane'...
Sora, sam ludzi upominam a się łapię na tym niestety, BTW odebrałem swój bilecik a raczej plik biletów :D małe zamieszanie, bo najpierw nikt nie słyszał o tym ze mam coś dostać, potem po telefonie juz wiedzieli, złozyłem podpisik i spisano mój nr dowodu :D następnie jednak nie wiadomo jak zapisać ten bilet ...ale się udało :D pierwszy raz w życiu mam taką ilość biletów do kina w ręce :D

I jeszcze jedno, chyba jakas zmiana w repertuarze jest bo widziałem na plakacie którys film zaklejony i inny na jego miejscu ale niestety nie pamietam jaki to był dzień

M@rio 
Redaktor

Pewnie chodzi o "Dying God", który wskoczył za "Jack Brooks Monster Slayer".

Skaras 
Zombie pożeracz mięsa

Wysłany: Nie 19 Paź, 2008   

Zapewne tak! Festiwal z dni na dzień robi się coraz marniejszy.

A jak odbierałem swój karnecik to też niezły burdel mieli i 15 minut musiałem czekać jak szukali gdzie, co jest. :mrgreen:

PEPE 
Świeże mięso

Wysłany: Pon 20 Paź, 2008   Konkurs

Witam

Ja odbierałem swój karnet w sobote i trochę czasu mineło zanim wyjaśniłem, gdzie wygrałem karnet i zanim doszli do tego w Multikinie. Babka dzwoniła chyba w 3 miejsca zanim w końcu mi wydali karnet. Co najśmieszniejsze nawet nie pokazywałem dowodu:/ Tylko kazali mi się podpisać na liście odbioru.

A tak ogólnie to dziękuje za karnecik :mrgreen:

Sponsor

Dołaczył: Dawno, Dawno Temu ...
Skad: Amityville

Odpowiedz do tematu