Forum dyskusyjne serwisu Horror Online Strona Główna Forum dyskusyjne serwisu Horror Online
Forum strony Horror Online - kompendium wiedzy o horrorze.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Wspomnień czar
Autor Wiadomość
Skaras 
Zombie pożeracz mięsa

Wysłany: Pią 28 Lis, 2008   Wspomnień czar

http://web.archive.org/we....horror.com.pl/

Aż się łezka w oku kręci. Niezły oldchool. Szkoda, że nie zachował się w necie jeszcze wcześniejszy layout.

Rotten82 
W stanie rozkładu

Wysłany: Pią 28 Lis, 2008   

http://web.archive.org/we...nzje_forweb.jpg
ten banner jest dobry :)

Witcher 
W stanie rozkładu

Mnie właśnie ten poprzedni layout podbał się bardziej, świetne było to połączenie czerwieni z czernią, rewelacyjne bannery, obecny jest trochę zbyt szarobury przez co mało czytelny na monitorach crt w dzień. Ogólnie jak Skaraś rzekł "Aż się łezka w oku kręci" ;)

Embalmer 
W stanie rozkładu

Aż się łezka w oku kręci jakie kiedys forumowe awantury odchodziły. Bucerostwo sie na forum rozpanoszyło i jak to trafnie swego czasu Majster okreslił: nastapił 'wybuch dałnów'. :mrgreen:

evilmg 
Współpracownik HO

czasy jak wczasy.
wszystko obserwowalem, nie mogac sie wypowiedziec. dlaczego? prawda wielka o zdolnosciach technicznych evilmg - nie potrafilem sie zarejestrowac :mrgreen: ciagle wyskakiwal blad. okazalo sie, ze nie wypelnilem jakiejs rubryki :lol:

carmilla 
V.I.P.

kłótnie były, to jedno, ale i niezłe dyskusje... więcej wówczas czytałam, jak pisałam, ale i dyskusje były bardziej warte czytania niż większość obecnych...

KrOOlik 
Zombie pożeracz mięsa

Moja rejestracja zbiegła się w czasie z pożegnalnym postem Majstra i ogólnie jeszcze lekkim chaosem na forum ale jakoś się nie zagłębiałem w to. Ogólnie fajnie wspominam dawne czasy tutaj i szkoda, że wiele z piszących wtedy osób już dawno przestało się udzielać. Layout aż miło popatrzeć

Skaras 
Zombie pożeracz mięsa

Wysłany: Sob 29 Lis, 2008   

carmilla napisał/a:
kłótnie były, to jedno.

Eeetam, kłótnie mimo, że cały czas były, harde zaczęły być dopiero przed "rozpadem", ale walić to. Lepiej wspominać to, co miłe niż wszelkie niesnaski.

Ps. Carmilla, jakby nie było jesteś najstarszą (bez skojarzeń) i najdłużej stale działającą redaktorką! Kongratulajszyn :!:

PPS. A może jednak ktoś ma dojście lub choćby screena z wcześniejszego layoutu HO? Coś mi się kojarzy, że jakiś telewizor tam był. Czy pijackie omamy? :mrgreen:

carmilla 
V.I.P.

dzięki Skaraś :-) choć nie do końca jest tak jak piszesz. Po pierwsze primo - byłą redaktorką, a po drugie primo, tak jakoś mi się wydaje, że jak zostałam redaktorką, to BartX już był redaktorem, a on, choć rzadko, to jednak wciąż tu się czasem pojawia... no i wciąż jest redaktorem

a tak swoją szosą, to czasem się tu czuję, jak żywa skamielina :czaszka:

veidt 
Żywy trup

mi szczerze mowiac tamta oprawa strony w kolorze krwistej czerwieni bardziej sie podobala od obecnej... nowszy layout mimo iz bardziej czytelny nie jest jednak tak klimatyczny. a stare czasy na forum? bylo wiecej ciekawych dyskusji na temat horroru i filmow ogolnie, a takze mniej sztywniactwa. nawet sam spam byl pisany bardziej inteligentnie niz ten dzisiaj. jednak nie ma co plakac, zawsze jeszcze moze byc lepiej.

to co w obecnej chwili nie podoba mi sie najbardziej na forum, to sztywne tematy dotyczace filmow przypisane bezposrednio do rencenzji na stronie, powodujace, ze posty w nich pisane wygladaja zazwyczaj tak samo, a takze brak aktywnych moderatorow, ktorzy skupiliby sie bardziej nad opieka nad tym forum.

carmilla napisał/a:
a tak swoją szosą, to czasem się tu czuję, jak żywa skamielina :czaszka:

zmien avatar - podobno pomaga ;-)

Chal-Chenet 
V.I.P.

Mnie też się bardziej podobał stary wystrój. Ale przemawia przeze mnie chyba sentyment. Co do dyskusji, podzielam zdanie Carmilli, było lepiej. Teraz co prawda wchodzę na forum częściej niż jeszcze niedawno, ale stare czasy były jednak lepsze. W niektórych topicach cały czas najlepsze treściowo są posty, napisane przez późniejszą bucerę.

Skaras 
Zombie pożeracz mięsa

Stary layout w dzisiejszych czasach byłby niedopuszczalny. Był brzydki i nieprofesjonalny. Rozumiem, że chodzi o sentyment.

A, co do dyskusji to dobrze, że zostało to usystematyzowane i jest jeden temat do jednego filmu. Szkoda tylko, że jest mało sensownych ogólnofilmowych topiców.

CANNIBAL_FERROX 
Zainfekowany

Ale super, nie wiem skąd to wytrzasnąłes ale kiedyś widziałem tę starą oprawę i to pare razy :) Pamietam kiedys jak nie miałem neta na informie ściągałem sobie na notatnik recki i obrazki :)

MOJE ULUBIONE FILMY

CANNIBAL HOLOCAUST 1,2
CANNIBAL FEROX 1,2
JUNGLE HOLOCAUST
EATEN ALIVE! (Lenzi)
MOUNTAIN OF CANNIBAL GOD
CANNIBAL MAN
EMMANUELLE AND THE LAST CANNIBALS

veidt 
Żywy trup

Skaras napisał/a:
Stary layout w dzisiejszych czasach byłby niedopuszczalny. Był brzydki i nieprofesjonalny. Rozumiem, że chodzi o sentyment.

w moim wypadku nie chodzi o sentyment i wcale nie uwazam, ze obecny layout jest profesjonalny :) jedyne co mi sie kojarzy z obecnym wygladem strony to jej brzydkie logo :) ale nie narzekam, bo odwiedzam juz coraz rzadziej.

carmilla 
V.I.P.

Wysłany: Nie 30 Lis, 2008   

veidt napisał/a:
zmien avatar - podobno pomaga ;-)

kiedy ja się już do tego przywiązałam. A poza tym jakoś tak zawsze uważałam, że nawet jeśli nie ładniej to co najmniej ciekawiej wygląda stara staruszka niż staruszka po liftingu :fire:
Skaras napisał/a:
Szkoda tylko, że jest mało sensownych ogólnofilmowych topiców.

nie tylko filmowych - książkowych czy w działce o opkach też takowych brakuje. A nawet jak jaki powstanie to jakoś chętnych do dyskusji brak... Jak zaczęłam bywac na opkach to zauważyłam paru użytkowników bardzo ciekawie i niegłupio komentujących opowiadania, ale oni już wtedy kiedy przyszłam byli nieaktywni...
W książkach też głównie pytają co do matury :jason:

Sponsor

Dołaczył: Dawno, Dawno Temu ...
Skad: Amityville

Odpowiedz do tematu